Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Технічні системи безпеки на об’єктах

Використання для забезпечення безпеки об'єкта технічних засобів, вже не раз довело свою ефективність. Сьогодні ринок охорони пропонує масу апаратури, різних пристосувань і конструкцій, які покликані створювати перешкоди для погроз і виявляти їх на ранній стадії.Розглянемо види таких коштів, їх можливості і призначення, щоб знайти оптимальне рішення для кожного об'єкта, що підлягає охороні.

Призначення технічних засобів охорони

Фахівці в області безпеки застосовують на об'єктах різні засоби технічної охорони, для того щоб:
 • підвищити оперативність дій персоналу охорони, завдяки скороченню часу виявлення загроз;
 • знизити вплив людського фактора і в той же час підвищити надійність охоронних систем;
 • надавати протидію зловмисникам за допомогою автоматизованих процесів систем безпеки;
 • оптимізувати витрати на забезпечення безпеки, використовуючи комплексні рішення технічних засобів охорони.

Категорії технічних охоронних засобів

Всі технічні засоби охорони можна розділити на дві великі категорії:
 • За допомогою яких відбувається виявлення небезпечного впливу на об'єкт;
 • За допомогою яких відбувається протидія небезпечного впливу.
Для виявлення можуть бути використані різноманітні датчики і системи відеоспостереження, тобто все те, що так чи інакше фіксує, визначає і сигналізує про незаконне проникнення на об'єкт охорони.Для протидії використовуються: огороджувальні елементи охорони (решітки, ставні і т.д.), надійні двері та замки, сейфи, захисні засоби отримання і передачі інформації.Звичайно, дані категорії сильно узагальнені і більш докладний опис кожного технічного засобу необхідно розглядати з точки зору їх функціонального використання.Системи безпеки можуть виконувати найрізноманітніші ролі, тому підбір і монтаж обладнання повинен проводитися виключно професіоналами. Фахівці агентства безпеки "Карабинер" не тільки здійснять підбір і монтаж, але також візьмуть на себе контроль за функціонуванням і інтеграцією охоронних засобів в комплексне забезпечення безпеки на об'єкті, що охороняється.

Функціональні групи технічних охоронних засобів

Для того щоб було зрозуміліше які функції виконують ті чи інші технічні засоби охорони, пропонуємо розглянути їх більш детально.
 • Засоби виявлення. До цієї категорії відносяться технічні засоби, що використовуються при забезпеченні охорони периметра і будівель. Дані кошти всередині будівель як правило монтуються в потенційно небезпечних для незаконного проникнення місцях. Основним завданням є подача сигналу, при виникненні спроби злому, проникнення, розбиття, порушення кордонів і т.д.
 • Засоби спостереження. При використанні таких коштів можливе забезпечити візуальне спостереження в режимі реального часу при використанні інтернету. Засоби спостереження встановлюють як при охороні периметра, так і всередині приміщень.
 • Засоби управління. До даної категорії відносяться всі засоби, що дозволяють здійснювати контроль і управління устаткування на об'єкті. Також за допомогою засобів управління можливо прийняти і відобразити інформацію, провести її реєстрацію і обробку.
 • Засоби попередження. До цієї категорії відноситься звукова, світлова та комбінована техніка, яка включається при незаконному проникненні на територію.
 • Засоби протидії. Можуть бути мобільними і стаціонарними, як правило застосовуються одночасно з різними вказівними і попереджувальними знаками. Засоби контролю доступу. Сюди відносяться всі засоби, що забезпечують санкціонований доступ на територію, що охороняється, за допомогою систем ідентифікації, кодування, виконання, заборони і т.д.
 • Засоби, які вирішують додаткові завдання. До цієї категорії можна віднести всі технічні можливості, за допомогою яких можливо підвищити ефективність роботи охоронного обладнання.
Всі технічні системи повинні відповідати необхідним вимогам, що забезпечують максимальну безперебійність і ефективність роботи. Особлива увага приділяється обладнанню, використовуваному для зовнішнього монтажу, воно повинно, крім іншого, мати антивандальними властивостями і залишатися в робочому стані незалежно від навколишнього оточення.Також пильна увага приділяється захисту електроніки та систем управління від незаконного використання віддаленого доступу, за допомогою якого можна змінити або видалити дані, параметри систем охорони та інше.Підводячи підсумки, варто зазначити, що розвиток технічних систем охорони не стоїть на місці. Регулярно відбувається розширення не тільки можливостей охоронних систем, але також їх сфер застосування.При цьому фахівці в галузі охорони настійно не рекомендують самостійно вибирати і встановлювати устаткування, що забезпечує безпеку на об'єкті. Тільки професіонал зможе правильно підібрати обладнання, ефективно скомбінувати кілька рішень і запропонувати комплексне вирішення питання безпеки для конкретного об'єкта.
Поделитесь новостью:
Предыдущая новость Следующая новость