Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Специфіка охорони ювелірних салонів

Ювелірний бізнес може приносити непоганий дохід, проте кожен власник магазину або павільйону з коштовностями повинен розуміти, що такі приміщення є об'єктами підвищеної складності і вимагають специфічних засобів захисту.Можливість заволодіти ювелірними виробами, залучають як дрібних, так і великих злодюжок, аж до організації збройних нападів. Статистика стверджує, що кожен десятий пограбований магазин або павільйон - це торгова точка реалізує дорогоцінні вироби. При цьому більшість розбійних нападів ретельно сплановані й організовані професіоналами.Зрозуміло, власники ювелірного бізнесу, розуміючи всю ступінь небезпеки потенційних загроз, намагаються знайти найбільш ефективний спосіб охорони. Яким він повинен бути, читайте далі.

Який може бути охорона ювелірного магазину

Охоронні заходи, спрямовані на захист майна ювелірних магазинів, салонів або кіосків, можуть бути трьох типів:
 • Технічні.
 • Фізичні.
 • Комплексні.
Технічний тип охорони передбачає установку і роботу: Також можуть бути додатково встановлені різні датчики, що дозволяють своєчасно реагувати на позаштатні ситуації: датчик розбиття скла, задимлення, руху та інші.Фізичний тип охорони передбачає постійну присутність охоронців ЧОП на об'єкті, готових діяти в залежності від ситуації. Охоронці можуть бути озброєні або мати при собі необхідні засоби захисту (від гумових кийків до електрошокерів).Комплексний тип охорони об'єднує в собі фізичні і технічні методи, спрямовані на забезпечення максимального рівня безпеки.Так як ювелірні салони відносяться до об'єктів підвищеної складності, то і заходи, що вживаються для охорони і безпеки, повинні відрізнятися від заходів, що вживаються в інших сферах.Застосовуючи комплексний захист, фахівці "Карабінер" пропонують постійний моніторинг ситуації при використанні передових технологій і максимальну фізичну підготовку своїх співробітників.Для більшої безпеки, незалежно обраного типу охорони, рекомендується залучати групи швидкого реагування.

Як відбувається охорона ювелірних магазинів

Виходячи з багаторічного досвіду роботи, фахівці "Карабінер" рекомендують для максимального захисту ювелірного салону використовувати комплексні заходи безпеки: цілодобову охорону приміщень, сигналізаційні системи, тривожну кнопку, системи відеоспостереження, захист дверних і віконних прорізів. Крім цього, ювелірні магазини необхідно обладнати броньованими сейфами, із захистом від вогню.Розробка охоронних заходів на об'єкті, повинна включати в себе обов'язковий аналіз місцевості і враховувати ступінь загроз. Так, для вибору оптимальної стратегії, необхідно знати:
 • де знаходиться об'єкт (окрема будівля, частина житлового будинку, відділ у торговому центрі і т.д.);
 • яку площу займає магазин;
 • графік роботи магазину;
 • наявність або відсутність систем безпеки на об'єкті.
Залежно від зібраних даних, розробляється план заходів, спрямованих на організацію безпеки на об'єкті.

Що входить в обов'язки охоронців ювелірних салонів

Охорону ювелірних салонів повинні проводити спеціально навчені співробітники ЧОП, що пройшли необхідну підготовку і мають необхідні для роботи спецзасоби, вогнепальну або пневматичну зброю.Охоронцями виконується такий обсяг робіт:
 • спостереження і контроль за відвідувачами магазину і співробітниками;
 • підтримання громадського порядку на території;
 • здійснення превентивних заходів;
 • вжиття заходів щодо захисту персоналу і цінностей в разі нападу зловмисників;
 • затримання зловмисників і передача їх в органи правопорядку.
Площа приміщення, його геометрія і особливості внутрішнього розташування визначають кількість охоронців, яке буде найбільш ефективним для забезпечення безпеки. Також надає пряму роль місцезнаходження салону - якщо це торговий центр, то з роботою впорається 1-2 охоронця, якщо окрема будівля, то більше.Крім безпосередньої охорони приміщення, співробітники ЧОП також можуть виконувати ряд додаткових послуг, таких як супровід цінних вантажів, охорона співробітників і т.д.

Специфіка охорони

Окремо варто сказати про матеріальну відповідальність, яка покладається або не покладено на співробітників агентства безпеки. Дане питання, з різними умовами, може бути включений при укладенні договору, відповідно до законодавства України.Для здійснення всіх заходів щодо забезпечення безпеки, на території ювелірного магазину, допускаються тільки досвідчені співробітники, які мають хорошу фізичну форму, що пройшли необхідну підготовку, які вміють поводитися зі зброєю або спецзасобами, які вміють надавати першу допомогу.У ювелірній галузі найчастіше використовується озброєна охорона, так як наявність такого спорядження, крім іншого, також надає потужний психологічний ефект. Для того, щоб охоронець міг застосовувати службову зброю, необхідна наявність відповідного посвідчення і ліцензії.На таких складних об'єктах, як ювелірні салони, важливий зовнішній вигляд охоронців. Одяг повинен відповідати вимогам замовника охоронної послуги і в той же час не сковувати рухи працівника ЧОП, під час виконання своїх обов'язків.

Як відбувається процес фізичної охорони ювелірного магазину

Для того, щоб працівники агентства безпеки могли взяти під охорону ювелірний салон, необхідно пройти всі підготовчі етапи:
 • аналіз приміщення, виявлення загроз, рекомендації щодо посилення безпеки;
 • розробка інструкції по роботі;
 • узгодження окремих моментів: форма одягу, наявність озброєння і т.д .;
 • підписання договору;
 • прибуття на об'єкт охорони.
Тільки після проходження всіх цих етапів об'єкт може вважатися взятим під охорону.З огляду на високий рівень складності, не кожне агентство безпеки готове взяти під охорону ювелірний салон. Вибирати виконавчо необхідно з усією відповідальністю, враховуючи як фізичний вигляд і підготовку персоналу, так і успішний досвід роботи в даній сфері.Співробітники агентства безпеки "Карабінер" маючи багаторічний досвід роботи в сфері об'єктів підвищеної складності, візьмуться за охорону торгової точки, щоб ви могли спокійно і успішно розвивати свій бізнес.
Поделитесь новостью:
Предыдущая новость Следующая новость