Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Організація охорони дачного селища

З приходом осінньо-зимового періоду дачні селища накриває хвиля крадіжок і пограбувань. Пояснюється така закономірність дуже просто - в цей час дачники повертаються до себе додому, залишаючи заміські будинки пустувати. Як правило, невеликі селища знаходяться далеко від великих населених пунктів і вдома в них здебільшого не обладнані системами охорони. При цьому, в більшості випадків, зловмисникам навіть немає необхідності діяти в нічний час. Вони приїжджають до пустує дому на вантажному авто і сусіди думають, що господар будинку просто вивозить речі.Захистити своє майно від недоброзичливців можна за допомогою технічних систем безпеки, а й тут необхідно знати міру. Надмірна старанність може викликати зворотний ефект - злодії порахують, що раз територія підлягає такій серйозній охорони, значить там вже точно є щось цінне. Як же знайти золоту середину і ефективно захистити своє майно від розкрадання?

Організація охорони дачного селища

У разі, коли під охорону береться не один будинок, а певна територія - дачне селище, то найбільш ефективною в такому випадку буде професійна охорона ПОП.Серед засобів, які використовуються фахівцями в агентстві безпеки в якості організації охорони дачного селища варто виділити такі:
 • фізичну охорону;
 • установку огороджувальних елементів;
 • контрольно-пропускні пункти;
 • патрулювання;
 • використання систем безпеки.
Розглянемо кожен більш докладно.

Особливості фізичної охорони селища

Фізична охорона дачного селища може бути організована одним з таких способів:
 • Виїзд групи швидкого реагування. Відбувається в разі, коли включилося спрацьовування охоронної сигналізації та / або злодії проникли на охоронювану територію;
 • Патрулювання. Співробітниками агентства безпеки проводиться регулярний огляд ввіреній території і взятих під охорону об'єктів;
 • Комплекс. Поєднання цих двох способів в добавок до комплексу розроблених заходів безпеки.
Найбільш ефективною є комплексна охорона, так як при використанні такого способу можливо охопити максимум проблемних точок.Організація фізичної охорони селища повинна починатися з аналізу об'єкта і розробки ефективних захисних заходів. Співробітникам ЧОП необхідно врахувати:
 • кількість будинків, розташованих на підлягає охороні території;
 • відстань до інших населених пунктів;
 • наявність або відсутність постійних жителів, сезонність проживання.
Всі ці дані допоможуть сформувати правильний розподіл заходів безпеки.

Організація охоронних огороджень

За допомогою забору можна захистити не тільки конкретну ділянку, а й всю площу дачного селища. В цьому випадку, територія населеного пункту змінює свій статус і стає закритою.Для захисту майна на території селища, все огорожі оснащуються необхідним обладнанням, що дозволяє зафіксувати факт незаконного проникнення на об'єкт.

Особливості організації контрольно-пропускних пунктів

КПП розташовують в разі, коли територія, що охороняється належить до так званим закритим ділянкам і огороджена парканом. Мають пункт на в'їзді-виїзді з дачного селища.Для організації ефективного КПП, необхідно обладнати його воротами або шлагбаумом, які будуть відкриватися охоронцем тільки після ідентифікації водія автомобіля або пасажирів. У разі, коли на територію, що охороняється приїжджають гості до кого-небудь з власників будинків, охоронець підтверджує їх особу, зв'язуючись з запросили їх мешканцями.У деяких випадках для відвідувачів може бути виписаний одноразовий пропуск на територію.Робота КПП повинна бути організована в цілодобовому режимі. Сам пункт необхідно повністю оснастити всім необхідним для організації безпеки: пульт охорони, відеоспостереження і т.д.При необхідності, на територію, що охороняється або до окремого котеджу можливий виїзд групи швидкого реагування.

Організація патрулювання

Патрулювання проводиться охоронцями агентства безпеки з метою підтримки порядку на території і своєчасному виявленні загроз.Для ефективного патрулювання, необхідно мати точний план території, на основі якого розробляється маршрут і графік обходів місцевості.Час від часу маршрут і графік необхідно міняти, щоб злодії не могли спланувати свої дії.

Організація систем безпеки

Крім фізичної охорони й огородження території, дачне селище необхідно обладнати системами безпеки. З цією метою співробітники агентства безпеки використовують:
 • тривожні кнопки;
 • системи відеонагляду;
 • пожежні датчики і датчики руху;
 • автоматичні ворота, шлагбауми.
Будинки на території також рекомендується оснащувати індивідуальними системами захисту: пожежними датчиками, витоку газу, якщо на території проведено газ, тривожними кнопками і т.д. Всі системи захисту як правило об'єднуються воєдино і підключаються до основного охоронному пульту.Професійний підхід до організації безпеки, ретельний аналіз об'єкта, виявлення загроз, використання якісних технологічних рішень - такий комплексний підхід дозволяє організувати найбільш ефективний захист майна жителів дачного селища.

Особливості роботи співробітників ЧОП на об'єкті

У разі, коли на території дачного селища організована комплексна охорона, то забезпеченням безпеки людей, що проживають на об'єкті, займаються співробітники ЧОП.Перш ніж вирушити на об'єкт, кожен співробітник агентства безпеки повинен бути навчений і мати ліцензію, що дозволяє використовувати зброю. Озброєна охорона має не тільки практичний сенс, але також несе серйозну психологічне навантаження, так як зловмисники повинні серйозно подумати, перш ніж напасти на спеціально підготовлених охоронців зі зброєю.Охоронці ЧОП повинні також мати відповідний зовнішній вигляд і форму одягу, яка може бути підібрана індивідуально для кожного об'єкта охорони.
Поделитесь новостью:
Предыдущая новость Следующая новость