Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

На чому базується успішна робота пультової охорони

Ефективна робота підприємств сфери надання охоронних послуг залежить від багатьох факторів, серед яких основними можна назвати технологічну підготовку і надання сучасного сервісу.

Основні принципи роботи пультової охорони

Бажаючи не тільки обігнати конкурентів, але також виконати свою роботу ефективно, охоронним компаніям необхідно враховувати такі умови своєї діяльності:
 • виробляти строгий контроль персоналу;
 • максимально знизити людський фактор;
 • мінімізувати час реагування на виклики.
Першою умовою є контроль за роботою співробітників охоронного агентства. Персонал компанії - це один з її основних ресурсів, без якого неможливо уявити ефективне виконання поставлених завдань. Тому контроль за діями персоналу є необхідною умовою, що дозволяє компанії здійснювати якісне виконання охоронних послуг.Кожен співробітник компанії повинен виконувати тільки ті обов'язки, які на нього покладені. А ефективність проведених ним завдань (правильність дій і швидкість їх реалізації) можна подивитися в базі даних, куди вноситься вся необхідна інформація.За допомогою такого підходу можна:
 • формувати успішний план роботи інженерів;
 • здійснювати контроль і аналіз роботи співробітників;
 • зберігати історію виконання заявок;
 • аналізувати і виявляти проблемні об'єкти;
 • здійснювати оперативне усунення неполадок.
Наступна умова ефективної роботи охоронного підприємства плавно випливає з попереднього - це можливі помилки персоналу компанії в роботі. Не секрет, що людський фактор займає в будь-якій професії особливе місце. Людям властиво помилятися тому одним з основних завдань роботи сучасного підприємства охорони має бути максимальне зниження людського фактора. Досягненню поставлених цілей сприяє максимальна автоматизація процесів. Провідними виробниками програмно-апаратного обладнання пропонується широкий асортимент охоронних засобів, завдяки яким по максимуму знижується необхідність прийняття рішення людиною.Системи охорони запрограмовані таким чином, щоб враховувати всі можливі сценарії розвитку подій за сигналом тривоги. В автоматичному режимі відбувається підтвердження постановки під охорону приладу, що знаходиться на об'єкті і відправляються господарям повідомлення про те, що відбувається.Також для зручності здійснення контролю, все групи швидкого реагування та об'єкти, відображаються на карті, що дозволяє не тільки зменшити вплив людського фактора, але також проводити аналіз переміщень співробітників охорони.Наступна умова ефективної діяльності охоронного агентства, також є логічним продовженням попередніх. Мінімізація часу реагування в сфері надання охоронних послуг - це одна з найбільш важливих завдань.Дуже важливо, щоб час від надходження тривожного сигналу, до прибуття на об'єкт групи швидкого реагування було мінімальним. Для того щоб досягти необхідних показників, необхідно:
 • користуватися надійними каналами зв'язку;
 • мати доступний та простий інтерфейс систем, за допомогою яких відбувається обробка викликів;
 • використовувати ефективні програми, що дозволяють відображати на карті об'єкти підлягають охороні, а також розміщувати місцезнаходження груп швидкого реагування.

Проблемні ситуації

Говорячи про ефективність пультової охорони, не варто забувати про наявність хибних тривог, які завжди були суттєвою проблемою більшості охоронних сигналізацій. Виїзд на помилкові тривоги займає час і сили груп співробітників агентства безпеки, тому ситуація потребує вирішення.Вибір якісних і перевірених охоронних систем, використання функції управління доступом, правильний монтаж, робота з людьми, які будуть знаходиться на території з встановленої сигналізації - все це здатне істотно знизити кількість помилкових тривог.

Підбиваючи підсумки

Як показує багаторічний досвід роботи агентства безпеки "Карабінер", поліпшити якість послуг пультової охорони, можливо при використанні комплексних апаратно-програмних рішень. Такий підхід дозволяє:
 • максимально скоротити час реагування на виклики, що надає можливість знизити страхові виплати;
 • значно зменшити витрати на транспортні витрати груп швидкого реагування;
 • своєчасно виявити і усунути проблеми на об'єктах;
 • знизити кількість виникнення помилкових викликів, що в свою чергу дозволяє знизити кількість виїздів груп швидкого реагування на об'єкти;
 • використовувати можливості віддаленого доступу, для швидкого вирішення проблеми, без витрачання часу на виїзд.
Пультова охорона по праву вважається однією з найбільш ефективних систем забезпечення безпеки, якщо підходити до вирішення питання з професійної позиції. Саме такий підхід пропонують своїм клієнтам співробітники агентства безпеки "Карабінер".
Поделитесь новостью:
Следующая новость