Рішення: Аптека

Установка і монтаж систем відеоспостереження в аптеці

Висока прибутковість аптечного бізнесу, сучасні варіанти відкритих стелажів і наявність дорогих препаратів – все це є вагомим аргументом на користь забезпечення підвищеної безпеки як усередині торгового залу, так і на вході.

sistemu-videonabludeniya-dlya-aptek

 

Установка системи відеоспостереження в аптеці – оптимальне рішення, що дозволяє контролювати ситуацію вдень і вночі, у безперервному режимі. Компанія «Карабінер» володіє великим досвідом роботи з торговими об’єктами, завдяки чому ми точно знаємо, як організувати якісний відеомоніторинг в режимі 24/7.

Доцільність встановлення системи відеоспостереження в аптеці

Безпека і стабільність бізнесу – найважливіше завдання, яке ставить собі кожен власник аптеки. Монтаж системи відеоспостереження здатний вирішити відразу кілька пріоритетних питань:

  • Забезпечення цілодобового контролю над усіма приміщеннями, центральним входом і прилеглою територією. Це актуально як для аптек, що працюють 24 години, так і для денних змін, коли під час закриття потрібна надійна охорона.
  • Контроль роботи фармацевтів. Встановлена камера над касою дозволить фіксувати всі виконані операції протягом робочого часу, компетентність персоналу і кількість продажів.
  • Моніторинг за всім, що відбувається в торговому залі. Багато аптек сьогодні дозволяють покупцям самостійно вибирати необхідну продукцію на відкритих стелажах. Це збільшує ризики шахрайства. При великому напливі клієнтів навіть кілька охоронців можуть пропустити момент крадіжки. Встановлення системи відеоспостереження дозволить мінімізувати ризик розкрадання товарів, що сприятливо позначиться на прибутковості аптеки.

Додаткове підключення системи відеоспостереження до охоронного пульту нашої компанії дозволить організувати миттєве реагування спеціальних екіпажів при будь-яких спробах здійснення сторонніми особами неправомірних дій.

Специфіка монтажу системи відеоспостереження в аптеках

Перш ніж встановити обладнання, ми проводимо оцінку масштабності приміщення, вибираємо оптимальні місця для монтажу, підключаємо і налагоджуємо роботу системи. Вам не доведеться хвилюватися про те, що зйомка буде припинена в самий невідповідний момент. Ми використовуємо тільки надійне професійне обладнання, дозволяючи вам контролювати ситуацію не тільки з центрального реєстратора в аптеці, але і віддалено: з планшета і навіть з телефону.

Монтаж системи відеоспостереження в аптеці здійснюється комплексно: камери встановлюються в місцях з найкращим кутом огляду та тих, що вимагають підвищеного контролю. Подбайте про збереження свого бізнесу і репутації, використовуючи інноваційні можливості систем відеоспостереження.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів:

 

Консультант Алена

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06
(048) 777 27 37

Консультант Людмила Савчук

Людмила

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 556 27 35
(048) 777 27 37