Рішення: квартира

Установка і монтаж систем відеоспостереження для квартир в Одесі

Відеоспостереження в квартирі – сучасний, доступний метод забезпечення безпеки та безперервного контролю над ситуацією в приміщенні. Нові технології відкривають більше можливостей в першу чергу по догляду за хворими та старими людьми. Крім того, встановлення систем відеоспостереження дозволяє спостерігати за всім, що відбувається під час відсутності господарів.

Системы видеонаблюдения для квартиры
Системы видеонаблюдения для квартиры

 

Широкий асортимент моделей, а також наявність на ринку неякісного обладнання поряд з недостатнім досвідом у питанні правильності монтажу і прокладки кабелів стає вагомим аргументом на користь звернення до професіоналів. Монтаж систем відеоспостереження в квартирі по Одесі – пріоритетна послуга нашої компанії. Це дозволяє пропонувати вам тільки найкраще охоронне обладнання за прийнятною ціною, виконувати все настановні роботи якісно.

Доцільність встановлення системи відеоспостереження в квартирі

Установка камери має ряд переваг, адже вона дозволяє виконувати відразу декілька важливих завдань:

  • Спостереження за сторонніми особами (нянею, домробітницею, дитячим репетитором або доглядальницею) у відсутність господарів. У цьому випадку обов’язковою умовою буде освідомлення гостей про наявність системи відеозйомки. Такий стримуючий фактор дозволить уникнути неприємних ситуацій і повністю контролювати час знаходження сторонніх в будинку.
  • Спостереження за хворими, літніми і дітьми. Встановлена відеокамера позбавить вас від необхідності безперервного контролювання ситуації в приміщенні.
  • Безпека. Грамотний монтаж систем відеоспостереження дозволить встановити обладнання таким чином, що воно буде приховано від сторонніх очей. У випадку проникнення в квартиру грабіжників, камера зафіксує всі події, що стане вагомим аргументом і допомогою для подальшої роботи правоохоронних органів.

Сучасні можливості систем відеоспостереження для квартир

Кожен об’єкт має свої особливості, які ми враховуємо на початковому етапі роботи. Весь процес можна умовно поділити на кілька етапів:

  • Планування (розмітка секторів для оптимального огляду, визначення необхідної кількості відеокамер з урахуванням площі квартири).
  • Вибір моделі камери і кабелю.
  • Монтаж системи відеоспостереження та її подальша настройка.

Ми запропонуємо вам найбільш сучасні, компактні і недорогі варіанти для якісного та безперебійного відеоспостереження. Звертайтесь.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів:

 

Консультант Алена

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06
(048) 777 27 37

Консультант Людмила Савчук

Людмила

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 556 27 35
(048) 777 27 37