Рішення: В’їзд в паркінг

Установка і монтаж систем відеоспостереження для в’їзду до паркінгу в Одесі

Місто-мільйонник має свої вимоги до обладнання паркувальних місць. Залишаючи автомобіль поза зоною, що охороняється, зростають ризики угону, злому і псування транспортного засобу. Сучасні паркінги мінімізують такі ризики, але тільки за умови, що у них передбачена сучасна і надійна система безпеки. Саме це є пріоритетним показником для наявності постійних і нових клієнтів, які можуть не хвилюватися про збереження свого автомобіля.

sistemu-videonabludeniya-dlya-viezda-v-parking

 

Установка системи відеоспостереження всередині і при в’їзді до паркінгу – це гарантія швидкого упіймання винуватця пошкодження транспортного засобу і повна фіксація всіх подій, які відбуваються навколо критого паркінгу.

Доцільність встановлення системи відеоспостереження при в’їзді до паркінгу

Сучасне охоронне устаткування дозволяє передавати безперервне зображення поліпшеної якості при будь-яких погодних умовах, як на Пульт охорони, так і на телефон або планшет власника паркінгу. Вся зйомка фіксується і зберігається, при цьому обсяг пам’яті одного запису може становити безперервну зйомку протягом двох тижнів. Монтаж системи відеоспостереження службою охорони «Карабінер» відкриває для власників авто, які є клієнтами паркінгу, і для господарів приміщення безліч переваг:

  • Фіксація точного часу заїзду та виїзду автомобіля на територію паркінгу істотно спрощує роботу з контролю періоду перебування транспортного засобу на стоянці.
  • Мінімізація ризиків хуліганства і угону авто при його в’їзді або виїзді з паркінгу.
  • Цілодобовий моніторинг подій, що відбуваються на прилеглій до парковки території.
  • Відсутність необхідності установки охорони поза паркінгом, що істотно знизить витрати на утримання персоналу.
  • Забезпечення високої репутації критого паркінгу, що сприятливо вплине на його конкурентоспроможність.

Установка систем відеоспостереження на в’їзді до паркінгу стане візитною карткою вашого бізнесу, вкаже на серйозність, професіоналізм і турботу про безпеку рухомого майна кожного клієнта.

Специфіка професійного монтажу системи відеоспостереження при в’їзді до паркінгу

Для того щоб монтаж системи відеоспостереження був виконаний правильно, а обладнання не давало збоїв, важливо довірити цю задачу професіоналам. Ми комплексно підходимо до реалізації даного завдання, використовуючи перевірені рішення, ультрасучасне обладнання і накопичений за роки досвід.

Кожен об’єкт піддається ретельному вивченню з метою підбору кращого способу щодо забезпечення професійної відеозйомки під усіма видимими кутами огляду. Встановлення системи відеоспостереження – найважливіша складова професійної охорони, про яку повинні подбати і ви.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів:

Консультант Алена

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06
(048) 777 27 37

Консультант Людмила Савчук

Людмила

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 556 27 35
(048) 777 27 37