Рішення: Офіс

Установка і монтаж систем відеоспостереження для офісу в Одесі

Своєчасна установка системи відеоспостереження в офісі дозволить виконати цілий ряд найважливіших завдань. Керівництву вкрай важливо скористатися послугами фахівців, адже в цьому випадку гарантована не тільки безперебійна робота охоронного обладнання, але і забезпечується комплексний захист всіх приміщень офісу з цілодобовим моніторингом того, що відбувається. Монтаж системи відеоспостереження в офісі доречний завжди, незалежно від масштабності приміщення, кількості співробітників і сфери діяльності компанії.

Системы видеонабюдения для офисов

 

Доцільність встановлення системи відеоспостереження в офісі

Відеоспостереження в офісі дозволяє вирішити відразу два пріоритетні завдання:

  • Безпека співробітників і майна. Перевагою такого виду охорони є можливість ведення запису, яка у разі правопорушення стане вагомим аргументом на суді і в міліції. Відеозйомка в реальному часі також дозволить запобігти спробі злому і розкрадання, оцінити ситуацію і прийняти своєчасні заходи.
  • Контроль над тайм-менеджментом співробітників. У даному аспекті камера відеоспостереження суттєво вплине на підвищення ефективності роботи персоналу, дозволить оцінити роботу кожного працівника протягом робочого дня.

Установка системи відеоспостереження на об’єкт – послуга нашої компанії, яка користується високим попитом. Забезпечте надійну охорону свого бізнесу, і це сприятливо вплине як на його прибутковість, так і на репутацію.

Особливості монтажу систем відеоспостереження в офісах

Основним елементом системи безпеки в офісі є відеоспостереження, що дозволяє фіксувати всі події, як у робочий, так і в неробочий час. Нерідко трапляється так, що після самостійного вибору та встановлення обладнання в потрібний момент камера або відеореєстратор дають збій. Щоб цього уникнути, слід довірити задачу по підбору та монтажу системи відеоспостереження майстрам своєї справи.

Компанія «Карабінер» забезпечує комплексну охорону, в рамках якої здійснюється встановлення систем відеоспостереження у всіх внутрішніх приміщеннях, коридорах і входах / виходах з офісу. Для додаткової зручності зображення, отримане з тією чи іншої камери, може бути отримано на телефон або планшет власника компанії. Звертайтеся!

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів:

 

Консультант Алена

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06
(048) 777 27 37

Консультант Людмила Савчук

Людмила

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 556 27 35
(048) 777 27 37