Рішення: банк

Установка і монтаж систем відеоспостереження для банків

Банк, як заклад, в якому проводяться великі фінансові операції, повинен розташовувати найсучаснішою, надійною системою безпеки. Безперервний потік клієнтів, масштабний грошовий фонд – усе це становить чималий ризик, який необхідно мінімізувати з перших днів відкриття філії. Установка системи відеоспостереження – перше, що має бути здійснене в банку. Вкрай важливо, щоб охоронні заходи були організовані в комплексному форматі, і допомогти в цьому може компанія «Карабінер».

Системы видеонаблюдения для банков
Системы видеонаблюдения для банков

 

Системи відеоспостереження для банків

Досвід роботи з банківськими установами та об’єктами масштабного формату дозволяє нам надавати клієнтам комплексну охорону з урахуванням всіх тонкощів і із застосуванням високоточної і надійного відеоустаткування. Монтаж системи відеоспостереження у банку має свої особливості, враховуючи які можна забезпечити високоефективну охорону в цілодобовому режимі.

Доцільність встановлення системи відеоспостереження в банку

Зовнішнє і зовнішнє спостереження дозволяє не тільки запобігти злочину, а й провести комплексний моніторинг діяльності установи, ефективності роботи його співробітників. Установка системи відеоспостереження у банку виконує наступні завдання:

  • Ідентифікація осіб, що відвідують банк в робочий час. Контроль над ситуацією при підвищеному скупченні клієнтів.
  • Безпека майна фінансової установи і співробітників.
  • Миттєве сповіщення про можливі загрози, що дозволяє своєчасно відреагувати на ситуацію, зробити оцінку небезпеки і провести всі заходи щодо її врегулювання.
  • Цілодобове відеоспостереження за сейфами, клієнтськими осередками, касою.
  • Контроль над роботою всіх співробітників банку дозволяє визначити професіоналізм, компетентність і чесність кожного працівника.

Відеомоніторинг є обов’язковою умовою для повноцінної охорони. Установка систем відеоспостереження професійної якості стане запорукою безпеки і незмінно високої репутації вашого банку.

Специфіка монтажу систем відеоспостереження в банках

Монтаж системи відеоспостереження відбувається таким чином, щоб максимально охопити всю площу: каси, зони сховища, банкомати, місця проведення консультацій з клієнтами, входу. Зовнішнє спостереження дозволить своєчасно звернути увагу на сторонніх осіб, які часто з’являються біля банку. Камери встановлюються в найбільш важкодоступних місцях, завдяки чому зловмисники не зможуть відключити передачу зображення на пульт.
Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів:

 

Консультант Алена

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06
(048) 777 27 37

Консультант Людмила Савчук

Людмила

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 556 27 35
(048) 777 27 37