Рішення: Клуб

Установка і монтаж систем відеоспостереження в клубі Одеса

Розважальні заклади потребують найбільш сучасною охороні. Нові технології дозволяють забезпечити в клубах комплексну міру безпеки, в рамках якої установка системи відеоспостереження є обов’язковою. Цілодобова зйомка повинна здійснюватися не тільки у внутрішніх приміщеннях, але і зовні, адже кожен нічний клуб є зоною підвищеного ризику. Тут нерідко відбуваються крадіжки, бійки і більш серйозні правопорушення як, наприклад, реалізація сторонніми особами наркотичних речовин.

Системы видеонабюдения для клубов
Системы видеонабюдения для клубов

 

З метою збереження високої репутації, стабільної конкурентоспроможності та відсутності проблем з органами правопорядку, важливо спочатку здійснити монтаж системи відеоспостереження по всьому периметру клубу. Компанія «Карабінер» має великий досвід роботи з клубами всіх класів і рівнів масштабності, що дозволяє нам запропонувати краще рішення щодо забезпечення якісною, безперебійної відеозйомки в реальному часі.

Доцільність встановлення системи відеоспостереження в клубі

Показником високої репутації нічного клубу є його популярність. Система відеоспостереження – звичне явище для кожного солідного розважального закладу. Чим вище рівень охорони, тим більш відвідуваним буде клуб, а відповідно, і тим більше доходу він принесе своїм власникам. Установка систем відеоспостереження в клубах має ряд додаткових переваг:

Зйомка в реальному часі дозволяє миттєво відреагувати на конфлікт, що виник або будь-яку іншу неприємну ситуацію незалежно від того, де вона виникла: у залі, вбиральні або на вулиці.
Запис здійснюється протягом тривалого періоду, що дозволяє оцінити роботу закладу в цілому, визначити недоліки.
Передача зображень високої точності з усіх відеокамер – це можливість одночасного спостереження за всією площею залу, включаючи танцпол, зону відпочинку, барну стійку і підсобні приміщення.
Контроль над персоналом. Встановлена ​​система стеження виключить ймовірність шахрайства з боку бармена і офіціантів.

Специфіка монтажу системи відеоспостереження в клубі

Для нічних клубів з великою площею приміщення, відкритою і закритою зоною відпочинку передбачено спеціальне обладнання. Тільки професійний монтаж системи відеоспостереження може гарантувати безперервність, якість зйомки. Після проведеного аналізу, ми запропонуємо найкраще рішення для вашого об’єкта, до якого ви зможете додатково зможете замовити установку сигналізації та професійну охорону.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів:

 

Консультант Алена

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06
(048) 777 27 37

Консультант Людмила Савчук

Людмила

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 556 27 35
(048) 777 27 37