Системи відеонагляду
  • Використання передових технологій. Висока якість зображення.
  • Доступ до камер системи відеоспостереження з будь-якої точки планети.
  • Наявність мобільного додатку, розробленого для платформ Apple і Android.
  • Повна безпека. Передача інформації в зашифрованому вигляді.
Подивитися відгуки
Узнай стоимость
охраны своего объекта

Коротко про послугу

Охоронні системи відеоспостереження доступні в будь-який час доби, незалежно від наявності або відсутності освітлення. У разі виникнення позаштатних ситуацій системи відеоспостереження дозволяють програмувати конкретні дії системи безпеки. При цьому автоматично створюється архів відеоданих, які записуються на жорсткі диски відеореєстраторів або комп’ютерів. Завантажити файли можна в будь-який час.

Типові рішення

Рішення: квартира
Установка систем відеоспостереження в квартирі – це вірне рішення, якщо ви хочете контролювати процеси, що відбуваються вдома у вашу відсутність. Відеокамери дозволять вам відстежувати поведінку дітей або стан літніх людей. Дуже зручно переглядати інформацію з відеопристроїв за допомогою планшетів і телефонів.
Рішення: критий паркінг
Системи відеоспостереження, встановлені в критому паркінгу, дають вам можливість вести безперервне спостереження за всіма відбуваються на майданчику подіями. Відеофайли можуть зберігатися на жорстких дисках протягом декількох тижнів. Основна умова для відеокамер, що працюють в паркінгу, - здатність розпізнання державних номерів автомобілів, що користуються парковкою.
Рішення: в'їзд до паркінгу
Крім контролю ситуації всередині паркінгу бажано відстежувати події, що відбуваються зовні парковки. Це обумовлено тим, що автомобілі входять в зону підвищеного ризику, вони часто беруть участь в ситуаціях, що створюють небезпеку для життя людей. Також системи відеоспостереження при в'їзді в паркінг дозволяють вам дорікати акти вандалізму, хуліганства та викрадення автомобілів. В крайньому випадку, відео дозволить по гарячих слідах знайти зловмисників.
Рішення: офіс
Системи відеоспостереження, встановлені в офісі, дозволяють вирішити ряд дуже важливих завдань, пов'язаних з ефективністю роботи співробітників. З їх допомогою проводиться контроль правильного використання робочого часу та якості роботи працівників з клієнтами, запобігають крадіжки особистого майна співробітників і витік інформації.
Рішення: аптека
Сьогодні в аптеці ви можете придбати всілякі лікарські засоби і супутні їм товари. Часто товари коштують дуже дорого, а тому залучають потенційних злочинців. Наявність систем відеоспостереження в аптеці забезпечить належний рівень контролю та безпеки в аптеці, захистить від безлічі неприємних моментів.
Рішення: клуб
Сучасним камерам не потрібно забезпечувати стабільне освітлення, вони цілком можуть працювати при дуже яскравому або контрастному світлі. Системи відеоспостереження в нічних клубах дозволяють боротися з незаконною торгівлею наркотиками, кишеньковими крадіжками, а також допомагають підтримувати громадський порядок. Відпочинок в нічному клубі, оснащеному відеоспостереженням, буде безпечним і приємним.
Рішення: банк
Основна ціль установки систем відеоспостереження у банку – це забезпечення безпеки співробітників і клієнтів. Служба безпеки має можливість вести спостереження за обстановкою в приміщеннях банку з окремої кімнати за допомогою відеокамер. При виникненні позаштатної ситуації охоронці можуть вчасно зреагувати або викликати спеціальні служби, які допоможуть стабілізувати становище.
Консультант Яна

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(048) 777 27 37

Порядок роботи з карабінером

Ви телефонуєте нашому менеджеру і обговорюєте зручний для вас час огляду об'єкта.
До вас виїжджає наш фахівець для оцінки технічного завдання
Менеджер складає кошторис і озвучує вам вартість.
Обмовляється дата і час монтажу обладнання
По закінченню монтажних робіт наш фахівець інструктує вас, як працювати з системою

Установка систем відеоспостереження в Одесі на різноманітні об’єкти

Відеоспостереження в наші дні є основою більшості комплексних охоронних систем, які монтуються на найрізноманітніших об’єктах, починаючи від житлових приміщень і закінчуючи промисловими підприємствами. Крім того, спостереження за територією за допомогою відеокамер вважається і самостійною системою безпеки, яка може використовуватися без підключення іншого обладнання (сигналізації тощо).

Установка систем відеоспостереження в Одесі дозволяє в реальному часі контролювати територію об’єкту і виявляти порушників, які пробралися на нього. Будь-яка непередбачена ситуація за рахунок цього вирішується максимально оперативно: ви побачили по відео, що у вас на об’єкті з’явився сторонній, і відразу ж викликали поліцію. Таким чином, система відеоспостереження дає вам можливість спокійно працювати і насолоджуватися безпечним життям.

В даний час монтаж систем відеоспостереження в Одесі не вимагає від вас особливих грошових вкладень. Цілком надійне і якісне обладнання продається за доступними цінами, вартість його установки невисока, як і регулярне обслуговування апаратури. Подібне положення справ і зумовило факт того, що нині відеоспостереженням оснащуються не тільки офісні, виробничі, складські, громадські приміщення, а й звичайні будинки і квартири.

Ще однією важливою перевагою сучасних систем відеоспостереження є те, що камери можуть транслювати зображення на будь-який технічний пристрій (наприклад, на екран звичайного мобільного телефону з додатками Apple або Android). При цьому зовсім неважливо, де знаходиться мобілка – сигнал з відеокамер дійде до неї і за тисячі кілометрів. Зауважимо: передана «картинка» відрізняється абсолютною чіткістю.

Захист в будь-яких умовах

Компанія «Карабінер» пропонує вам висококласну установку систем відеоспостереження в Одесі. Наше обладнання працює при будь-яких погодних умовах, воно дозволяє спостерігати за об’єктом вночі (у повній темряві) і вдень (при яскравому сонці). Всі події автоматично зберігаються на жорсткому диску відеореєстратора або персонального комп’ютера в архіві. При необхідності зображення можна переглянути в будь-який момент. Також апаратура для відеоспостереження від «Карабінера» може програмуватися на виконання різних дій при виникненні будь-якої надзвичайної ситуації (тривожний сигнал на пульт охорони, в поліцію, відсилання СМС-повідомлення на телефон власника тощо).

Ми пропонуємо вам кілька готових охоронних рішень з монтажу систем відеоспостереження в Одесі для різноманітних об’єктів:

  • Житлових будинків і квартир – сміливо вирушайте у відпустку і віддалено спостерігайте за своїм житлом. Система відеоспостереження часто використовується батьками. Вони можуть знаходитися на роботі і постійно контролювати ситуацію вдома, періодично поглядаючи на екран планшета або стільникового телефону.
  • Торгових центрів – камери охоплюють весь торговельний зал, зводячи до мінімуму ймовірність крадіжок з боку покупців та співробітників магазину.
  • Банків та офісів – служба охорони даних установ може постійно спостерігати за ситуацією на об’єкті, забезпечуючи повну безпеку відвідувачів і співробітників організацій.

Відеокамери незамінні і на інших об’єктах – в молодіжних клубах, великих аптеках з системою самообслуговування, автомобільних стоянок. Звертайтеся в нашу охоронну фірму, і ми розробимо для вас оптимальну систему відеоспостереження за будь-якою територією або будівлею незалежно від їх розмірів.