Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Відеореєстратори

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Відеореєстратор (Digital Video Recorder) – є сучасним цифровим пристроєм запису в системі відеоспостереження. За допомогою DVR здійснюється прийом, обробка, передача і запис інформації.

Якісний монтаж охоронних систем відеоспостереження вам забезпечать фахівці компанії Карабінер. Також ми запропонуємо вам комплексне рішення з питань безпеки та контролю будь-якої території або приміщення.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Ліда
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

видеорегистраторы 2

Вибір відеореєстратора

Для повної ефективності роботи відеореєстратора, вам необхідно його правильно підібрати і налаштувати. Якщо вам необхідний охоронний відеореєстратор для спостереження, звертайтеся до професіоналів компанії Карабінер. Ми допоможемо правильно підібрати пристрій, встановити та раціонально використовувати.

Для отримання більш докладної інформації з цього питання – звертайтеся до операторів компанії Карабінер. Будемо раді співпраці з вами!

Як працює і де використовується відеореєстратор

Digital Video Recorder – використовується для підключення до аналогової відеокамери. Суть роботи DVR полягає в передачі по кабелю відеосигналу, отриманого від відеокамери, який далі записується і перетворюється в необхідний формат за допомогою відеореєстратора і надалі або архівується на жорсткому диску, або виводить зображення на монітор.

Відеокамера підключається до охоронного відеореєстратора за допомогою кабелю через роз’єм BNC. При використанні реєстратора Digital Video Recorder – відбувається незалежна обробка сигналу безпосередньо на самому пристрої. Також даний пристрій може повноцінно працювати незалежно від наявності та якості сигналу мережі Інтернет.

Використовувати відеореєстратор можна в таких ситуаціях:

  • для відеоспостереження за територією приватних володінь (дачі, будинки, квартири), торгових приміщень, офісів і т.д. з метою запобігти або зупинити незаконні проникнення;
  • для контролю за ситуацією біля кас в торговельних залах (супермаркетів, магазинів, закладів громадського харчування), в банківській системі;
  • на автостоянках, заправних станціях для автомобілів, охоронних постах;
  • на промислових підприємствах з метою попередження крадіжок і розкрадань майна.

Перш ніж купити відеозаписуюче пристрій, необхідно ознайомитися з основними характеристиками і принципами функціонування таких систем.

Базовим параметром є наявність мультиканального. Зараз на ринку відеообладнання пропонуються пристрої ємності від 4 до 32 каналів.
Наступним параметром є вид носія. Пристрої для відеоспостереження DVR hd здійснюють запис інформації на жорсткий диск, або карти пам’яті. А реєстратор-гібрид, наприклад може працювати з інтернет-архівом або хмарою. Якщо ви плануєте часто використовувати пристрій охоронного відеоспостереження, то краще обзавестися SD картою пам’яті. Реєстратор DVR у якого один або кілька жорстких дисків і підтримка флеш карти, підійде для щоденного використання і записи за місяць.

Найекономічнішим варіантом буде реєстратор з usb-накопичувачем, однак в цьому випадку інформація буде записуватися тільки коли відбувається включення функції запису.

Детальніше про нас