Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Відеоспостереження для будинку

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

В останні роки все частіше люди стали турбуватися про безпеку своєї і свого житла. І це правильно, адже охоронні системи дають впевненість в спокійному перебігу життя і можливість забезпечити контроль приміщення в ті моменти, коли це необхідно. Навіть простенький відеореєстратор, встановлений всередині будинку, дає, наприклад, спокій молодим батькам, що їх дитина під наглядом няні знаходиться в безпеці.

Або в ті моменти, коли вас немає вдома, ви можете бути в курсі того, що не заходили до вас непрохані гості у вигляді правопорушників і вчасно вжити необхідних заходів. А встановивши відеодомофон в заміському будинку можна побачити що відбувається біля вхідних дверей. У всіх цих, і багатьох інших випадках, покупка і установка прихованого домашнього відеоспостереження є правильним рішенням. А ось чим керуватися при виборі такого обладнання і як його встановити, давайте поговоримо нижче.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Ліда
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Як встановити систему домашнього відеоспостереження

Якщо ви вирішили встановити систему відеоспостереження, тоді для початку необхідно визначити ті завдання, які вона буде розв’язувати.
Ідеальним варіантом буде установка охоронних систем ще на етапі будівництва житла та його обробки. Адже в цьому випадку всі необхідні комунікації можна максимально добре замаскувати.

Але і в тому випадку, коли споруда або ремонт давно завершені і ви досить давно проживаєте в цьому приміщенні, установка прихованих камер не складе великих труднощів. Особливо, якщо цим займаються фахівці.

Отже, перед установкою ви повинні визначити які частини будинку вам необхідно буде спостерігати. Це рішення вплине в першу чергу на вартість робіт і витратних матеріалів, а в другу ви повинні розуміти, що існують стратегічні точки для камер відеоспостереження, куди необхідно встановити обладнання в першу чергу. Особливо це стосується заміських будинків і ділянок.

Довірте вибір і установку сигналізації, камер і відеореєстраторів фахівцям. Професіонали компанії “Карабінер” допоможуть вам правильно розрахувати кількість необхідних камер, вид сигналізації. Також оптимально підберуть місця для установки як самого обладнання, так і безпосередньо відеоспостереження. Крім цього ви отримаєте якісне обслуговування і консультацію по користуванню встановленою системою.

Чим допоможе відеоспостереження для будинку

Система прихованого відеоспостереження допоможе вам відстежувати ключові точки вашого будинку, а також фіксувати те, що відбувається.

Ключовими точками можна назвати:

  • під’їзд до будинку і ворота;
  • головний вхід в житло;
  • місця де зберігаються цінні предмети;
  • місця можливого проникнення в приміщення або на ділянку.

А також ключовими можна назвати ті точки, які важливі для вас особисто. Наприклад, діти приходять зі школи додому і ви хочете знати чим вони зайняті. Тоді логічно встановити відеокамеру для охорони будинку в тих місцях, де діти бувають найчастіше.

У всіх цих випадках фахівці допоможуть вам з кутом огляду камери, щоб максимально захопити необхідну територію.

Якщо ви хвилюєтеся за збереження свого майна або хочете спостерігати за житлом під час своєї відсутності, то в цьому випадку система відеоспостереження для вас. За допомогою охоронної сигналізації можна оперативно відреагувати на правопорушення, при цьому відеореєстратор буде фіксувати все, що відбувається, що допоможе встановити особи зловмисників і деталізувати необхідні предмети, в разі злому.

Нехай установкою займаються фахівці, а ви просто користуйтеся цим чудовим досягненням нашого часу.

Детальніше про нас