Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Рішення: Аптека

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.
Ліда
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Установка і монтаж систем відеоспостереження в аптеці

Висока прибутковість аптечного бізнесу, сучасні варіанти відкритих стелажів і наявність дорогих препаратів – все це є вагомим аргументом на користь забезпечення підвищеної безпеки як усередині торгового залу, так і на вході.
sistemu-videonabludeniya-dlya-aptek
Установка системи відеоспостереження в аптеці – оптимальне рішення, що дозволяє контролювати ситуацію вдень і вночі, в безперервному режимі. Компанія «Карабінер» має великий досвід роботи з торговими об’єктами, завдяки чому ми точно знаємо, як організувати якісний відеомоніторинг в режимі 24/7.

Доцільність встановлення системи відеоспостереження в аптеці

Безпека і стабільність бізнесу – найважливіше завдання, яке ставить собі кожен власник аптеки. Монтаж системи відеоспостереження здатний вирішити відразу кілька пріоритетних питань:

  • Забезпечення цілодобового контролю над усіма приміщеннями, центральним входом і прилеглою територією. Це актуально як для аптек, які працюють 24 години, так і для денних змін, коли під час закриття потрібна надійна охорона.
  • Контроль роботи фармацевтів. Встановлена ​​камера над касою дозволить фіксувати всі виконані операції протягом робочого часу, компетентність персоналу та кількість продажів.
  • Моніторинг за всім, що відбувається в торговому залі. Багато аптеки сьогодні дозволяють покупцям самостійно вибирати потрібну продукцію на відкритих стелажах. Це збільшує ризики шахрайства. При великому напливі клієнтів навіть кілька охоронців можуть пропустити момент крадіжки. Установка системи відеоспостереження дозволить мінімізувати ризик розкрадання товарів, що сприятливо позначиться на прибутковості аптеки.

Додаткове підключення системи відеоспостереження до охоронного пульта нашої компанії дозволить організувати миттєве реагування спеціальних екіпажів при будь-яких спробах здійснення сторонніми особами неправомірних дій.

Специфіка монтажу системи відеоспостереження в аптеках

Перш ніж встановити обладнання, ми проводимо оцінку масштабності приміщення, вибираємо оптимальні місця для монтажу, підключаємо і налагоджувати роботу системи. Вам не доведеться хвилюватися про те, що зйомка буде припинена в самий невідповідний момент. Ми використовуємо тільки надійне професійно обладнання, дозволяючи вам контролювати ситуацію не тільки з центрального реєстратора в аптеці, а й віддалено: з планшета і навіть з телефону.

Монтаж системи відеоспостереження в аптеці здійснюється комплексно: камери встановлюються в найбільш переглядаються кутах і місцях, що вимагають підвищеного контролю. Подбайте про збереження свого бізнесу і репутації, використовуючи інноваційні можливості систем відеоспостереження.

Детальніше про нас