Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг

Заявка на послугу

Обслуговування систем відео спостереження

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Обслуговування систем відео спостереження, як і будь-якого іншого механічного і електронного устаткування, має виконуватися регулярно незалежно від того, в яких конкретно умовах вони використовуються. Без проведення сервісних робіт елементи охоронного комплексу починають втрачати свої початкові технічні можливості і експлуатаційні якості. Через це система цілком може вийти з ладу в самий невідповідний момент.

Послуги обслуговування систем відеоспостереження

Допускати подібних ситуацій можна. Якщо ви хочете бути впевненим у безпеці об’єкту, що охороняється, завжди пам’ятайте, що техобслуговування системи відеоспостереження має здійснюватися регулярно. При цьому всі необхідні роботи повинні виконуватися справжніми профі своєї справи. Фахівцями компанії Карабинер здійснюється якісна установка і обслуговування систем відеоспостереження будь-якого рівня складності. Ми готові запропонувати вам цілий комплекс сервісних і профілактичних заходів, які виключать можливість поломки охоронного комплексу.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Ліда
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Обслуговування систем відео спостереження – охоронний комплекс працює без збоїв!

Обслуживание систем видеонаблюдения

Обслуговування відеоспостереження – комплекс спеціальних робіт

Сервісне обслуговування систем відеоспостереження на увазі проведення періодичного (щомісячного, щоквартального) огляду використовуваного обладнання. В ході такої перевірки наші майстри діагностують і тестують охоронний комплекс, виявляють його зовнішні пошкодження, перевіряють на стабільність функціонування всі вузли і окремі елементи. Технічне обслуговування систем відеоспостереження передбачає виконання таких операцій:

  1. Перевірка роботи відеокамер. Ми виробляємо їх зовнішній огляд, очищаємо поворотні пристрої, переконуємося в міцності кріплення обладнання, очищаємо об’єктиви і всі зовнішні поверхні, регулюємо упори, аналізуємо герметичність використовуваної апаратури.
  2. Аналіз функціонування блоку запису відеоінформації та її обробки. В даному випадку обслуговування системи відеоспостереження включає в себе наступні операції: огляд і очищення пристрою, перевірка налаштувань дисплея, температурного режиму блоку, ділянок з’єднання зовнішнього обладнання і джгутів і ключових характеристик програми спостереження за об’єктом, що охороняється. Також здійснюються заходи, спрямовані на очищення плат і внутрішніх поверхонь апаратури і на забезпечення стабільності роботи прикладних програм.
  3. Огляд кабельних ліній. Таке технічне обслуговування відеоспостереження виконується, як правило, не більше 1-4 разів на рік. Ми перевіряємо надійність кріплення кабелів і відсутність на них окислювальних явищ.
  4. Перевірка блоку живлення. Без цього етапу обслуговування відеоспостереження не виконується. В рамках сервісних робіт наші фахівці перевіряють блок на предмет спрацювання його захисту в екстремальних ситуаціях, заміряють значення пульсації і вольт-амперні показники, підтягують (при необхідності) все клемні з’єднання і очищають блок від пилу.

Комплекс зазначених робіт гарантує стабільне функціонування обладнання протягом всього часу його експлуатації. Якщо вам потрібно по-справжньому якісна установка і обслуговування систем відеоспостереження, телефонуйте в Карабінер!

Детальніше про нас