Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Обслуговування систем відео спостереження

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Обслуговування систем відео спостереження, як і будь-якого іншого механічного і електронного устаткування, має виконуватися регулярно незалежно від того, в яких конкретно умовах вони використовуються. Без проведення сервісних робіт елементи охоронного комплексу починають втрачати свої початкові технічні можливості і експлуатаційні якості. Через це система цілком може вийти з ладу в самий невідповідний момент.

Послуги обслуговування систем відеоспостереження

Допускати подібних ситуацій можна. Якщо ви хочете бути впевненим у безпеці об’єкту, що охороняється, завжди пам’ятайте, що техобслуговування системи відеоспостереження має здійснюватися регулярно. При цьому всі необхідні роботи повинні виконуватися справжніми профі своєї справи. Фахівцями компанії Карабинер здійснюється якісна установка і обслуговування систем відеоспостереження будь-якого рівня складності. Ми готові запропонувати вам цілий комплекс сервісних і профілактичних заходів, які виключать можливість поломки охоронного комплексу.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Ліда
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Обслуговування систем відео спостереження – охоронний комплекс працює без збоїв!

Обслуживание систем видеонаблюдения

Обслуговування відеоспостереження – комплекс спеціальних робіт

Сервісне обслуговування систем відеоспостереження на увазі проведення періодичного (щомісячного, щоквартального) огляду використовуваного обладнання. В ході такої перевірки наші майстри діагностують і тестують охоронний комплекс, виявляють його зовнішні пошкодження, перевіряють на стабільність функціонування всі вузли і окремі елементи. Технічне обслуговування систем відеоспостереження передбачає виконання таких операцій:

  1. Перевірка роботи відеокамер. Ми виробляємо їх зовнішній огляд, очищаємо поворотні пристрої, переконуємося в міцності кріплення обладнання, очищаємо об’єктиви і всі зовнішні поверхні, регулюємо упори, аналізуємо герметичність використовуваної апаратури.
  2. Аналіз функціонування блоку запису відеоінформації та її обробки. В даному випадку обслуговування системи відеоспостереження включає в себе наступні операції: огляд і очищення пристрою, перевірка налаштувань дисплея, температурного режиму блоку, ділянок з’єднання зовнішнього обладнання і джгутів і ключових характеристик програми спостереження за об’єктом, що охороняється. Також здійснюються заходи, спрямовані на очищення плат і внутрішніх поверхонь апаратури і на забезпечення стабільності роботи прикладних програм.
  3. Огляд кабельних ліній. Таке технічне обслуговування відеоспостереження виконується, як правило, не більше 1-4 разів на рік. Ми перевіряємо надійність кріплення кабелів і відсутність на них окислювальних явищ.
  4. Перевірка блоку живлення. Без цього етапу обслуговування відеоспостереження не виконується. В рамках сервісних робіт наші фахівці перевіряють блок на предмет спрацювання його захисту в екстремальних ситуаціях, заміряють значення пульсації і вольт-амперні показники, підтягують (при необхідності) все клемні з’єднання і очищають блок від пилу.

Комплекс зазначених робіт гарантує стабільне функціонування обладнання протягом всього часу його експлуатації. Якщо вам потрібно по-справжньому якісна установка і обслуговування систем відеоспостереження, телефонуйте в Карабінер!

Детальніше про нас