Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Автономне відеоспостереження

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

У деяких ситуаціях немає технічної можливості якої фінансової доцільності організації віддаленого доступу до встановленої на якомусь об’єкті системі відеоспостереження.

У подібних випадках для побудови охоронного комплексу в наші дні використовується автономне відеоспостереження. Воно здатне деякий час функціонувати без прямого контролю з боку користувача.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Ліда
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Автономні системи відеоспостереження

Автономна камера відеоспостереження ідеальна для ненав’язливого (прихованого) нагляду за територією, що охороняється. Подібний пристрій може бути двох видів:

  • GSM- або ip-камери;
  • обладнання із записом відеоінформації на SD-карту.

Камери з функцією запису зазвичай використовуються виключно для фіксації несанкціонованого доступу на об’єкт, що охороняється. А ось GSM- і ip-пристрої можуть застосовуватися для найрізноманітніших цілей. Вони підходять для монтажу на автостоянках і торгових залах, в комерційних і офісних приміщеннях, на земельних ділянках і в оселях громадян.

Будь-яка сучасна автономна система відеоспостереження є повністю незалежною від електричних мереж. Камери забезпечуються вбудованими або виносними акумуляторами великої місткості або ж спеціальними блоками безперебійного живлення. Також вони мають у своєму розпорядженні датчиками і детекторами руху.

Автономне відеоспостереження може бути організовано і всередині приміщення, і зовні. Вуличні системи вимагають придбання спеціальних пристроїв, які виготовляються в антивандальному виконанні. А ось автономна камера відеоспостереження, вмонтовується усередині офісу, будинку і на інших об’єктах, зазвичай випускається без додаткового захисту.

Автономне відеоспостереження – віддалені об’єкти надійно захищені!

Автономное видеонаблюдение

Запис і передача інформації автономними пристроями – які є варіанти?

Запис, збереження і передача інформації з відеокамери користувачу організовується різними способами. Коротко розглянемо їх. Найпростіший варіант передбачає запис інформації на карту пам’яті, яка є в камері. У будь-який момент з неї можна отримати необхідні відомості, підключивши пристрій до звичайного персонального комп’ютера. Така методика вважається застарілою.

Сучасним користувачам більше підходить варіант, коли інформацію, записану на автономну камеру відеоспостереження, можна переглянути віддалено. Зробити це нескладно. Причому за допомогою різних технологій – через GSM- або 3G-мережі, інтернет, по Wi-Fi.

Максимальну безпеку віддаленого об’єкту і можливість швидкого реагування на виниклу на ньому надзвичайну ситуацію забезпечують пристрої, що передають інформацію по 3G- і GSM-мереж. Такі відеокамери оснащуються звичайної СІМ-карткою. На неї записуються певні номери мобільних телефонів (осіб, відповідальних за територію, що охороняється, власників житлового приміщення або заміського ділянки), на які обладнання відсилає повідомлення про проникнення сторонніх на об’єкт.

Компанія Карабінер готова запропонувати вам самі раціональні і ефективні варіанти установки автономних камер відеоспостереження і проконсультувати по будь-яких виникаючих питань. Звертайтеся до нас за професійними послугами в сфері безпеки!

Детальніше про нас