Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Системи відеонагляду

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.
Охоронні системи відеоспостереження доступні в будь-який час доби, незалежно від наявності або відсутності освітлення. У разі виникнення позаштатних ситуацій системи відеоспостереження дозволяють програмувати конкретні дії системи безпеки. При цьому автоматично створюється архів відеоданих, які записуються на жорсткі диски відеореєстраторів або комп’ютерів. Завантажити файли можна в будь-який час.

Основні види систем відеоспостереження: віддалене, бездротове, зовнішнє, онлайн, приховане, ip-відеоспостереження, цифрове, аналогове, автономне.

 • Використання передових технологій. Висока якість зображення.
 • Доступ до камер системи відеоспостереження з будь-якої точки планети.
 • Наявність мобільного застосування, розроблене для платформ Apple і Android.
 • Повна безпека. Передача інформації в зашифрованому вигляді.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Ліда
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Установка систем відеоспостереження в Одесі на різні об’єкти

Відеоспостереження в наші дні є основою більшості комплексних охоронних систем, що монтуються на найрізноманітніших об’єктах, починаючи від житлових приміщень і закінчуючи промисловими підприємствами. Крім того, спостереження за територією за допомогою відеокамер вважається і самостійною системою безпеки, яка може використовуватися без підключення іншого обладнання (сигналізації і так далі).

Установка систем відеоспостереження в Одесі дозволяє в реальному часі контролювати територію об’єкту, що охороняється і виявляти порушників, проникли на нього. Будь-яка непередбачена ситуація за рахунок цього дозволяється максимально оперативно: ви побачили по відео, що до вас на об’єкт з’явився сторонній, і відразу ж викликали поліцію. Таким чином, система відеоспостереження дає вам можливість спокійно працювати і насолоджуватися безпечним життям.

В даний час монтаж систем відеоспостереження в Одесі не вимагає від вас особливих грошових вкладень. Цілком надійне і якісне обладнання продається за доступними цінами, вартість його установки невисока, як і регулярне обслуговування систем відеоспостереження. Такий стан справ і зумовило факт того, що нині відеоспостереженням оснащуються не тільки офісні, виробничі, складські, громадські приміщення, а й звичайні житла.

Ще однією важливою перевагою сучасних систем відеоспостереження є те, що камери можуть транслювати зображення на будь-який технічний пристрій (наприклад, на екран звичайного мобільного телефону з операційними системами iOS або Androidчерез спеціальний додаток). При цьому зовсім неважливо, де знаходиться мобілка – сигнал з відеокамер дійде до неї і за тисячі кілометрів. Зауважимо: передана «картинка» відрізняється абсолютною чіткістю, а всі дані зберігаються на жорсткому диску.

Типові рішення

 • Рішення: квартира

Установка систем відеоспостереження в квартирі – це вірне рішення, якщо ви хочете контролювати процеси, що відбуваються вдома під час вашої відсутності. Відеокамери дозволять вам відстежувати поведінку дітей або стан літніх людей. Дуже зручно переглядати інформацію з відеопристроїв за допомогою планшетів і телефонів.

 • Рішення: критий паркінг

Системи відеоспостереження, встановлені в критому паркінгу, дають вам можливість вести безперервне спостереження за всіма відбуваються на майданчику подіями. Відеофайли можуть зберігатися на жорстких дисках протягом декількох тижнів. Основна умова для відеокамер, які працюють в паркінгу, – здатність розпізнання державних номерів автомобілів, які користуються парковкою.

 • Рішення: в’їзд в паркінг

Крім контролю ситуації всередині паркінгу бажано відслідковувати події, що відбуваються зовні парковки. Це обумовлено тим, що автомобілі входять в зону підвищеного ризику, вони часто беруть участь в ситуаціях, що створюють небезпеку для життя людей. Також системи відеоспостереження при в’їзді в паркінг дозволять вам упереджувати акти вандалізму, хуліганства і угони автомобілів. В крайньому випадку, відео дозволить по гарячих слідах знайти зловмисників.

 • Рішення: офіс

Системи відеоспостереження, встановлені в офісі, дозволяють вирішити ряд дуже важливих завдань, пов’язаних з ефективністю роботи співробітників. З їх допомогою проводиться контроль правильного використання робочого часу та якості роботи працівників з клієнтами, запобігають крадіжки особистого майна співробітників і витік інформації.

 • Рішення: аптека

Сьогодні в аптеці ви можете придбати всілякі лікарські засоби і супутні їм товари. Часто товари коштують дуже дорого, а тому залучають потенційних злочинців. Наявність систем відеоспостереження в аптеці забезпечить належний рівень контролю і безпеки в аптеці, захистить від безлічі неприємних моментів.

 • Рішення: клуб

Сучасним камерам не потрібно забезпечувати стабільне освітлення, вони цілком можуть працювати при дуже яскравому або контрастному світлі. Системи відеоспостереження в нічних клубах дозволяють боротися з незаконною торгівлею наркотиками, кишеньковими крадіжками, а також допомагають підтримувати громадський порядок. Відпочинок в нічному клубі, оснащеному відеоспостереженням, буде безпечним і приємним.

 • Рішення: банк

Основна мета установки систем відеоспостереження в банку – це забезпечення безпеки співробітників і клієнтів. Служба безпеки має можливість вести спостереження за обстановкою в приміщеннях банку з окремої кімнати за допомогою відеокамер. При виникненні позаштатної ситуації охоронці можуть вчасно зреагувати або викликати спеціальні служби, які допоможуть стабілізувати становище.

Відеоспостереження – це захист в будь-яких умовах

Компанія «Карабінер» пропонує вам висококласну установку систем відеоспостереження в Одесі. Наше обладнання працює при будь-яких погодних умовах, воно дозволяє спостерігати за об’єктом вночі (в повній темряві) і днем ​​(при яскравому сонці). Всі події, що відбуваються автоматично зберігаються на жорсткому диску відеореєстратора або персонального комп’ютера в архіві. При необхідності зображення можна переглянути в будь-який момент. Також апаратура для відеоспостереження від «карабінерів» може програмуватися на виконання різних дій при виникненні будь-якої надзвичайної ситуації (тривожний сигнал на пульт охорони, в поліцію, відсилання СМС-повідомлення на телефон власника і так далі).

Ми пропонуємо вам кілька готових охоронних рішень по монтажу систем відеоспостереження в Одесі для різноманітних об’єктів:

 • Житлових будинків, дач і квартир – сміливо вирушайте у відпустку і віддалено спостерігайте за своїм житлом. Система відеоспостереження часто використовується батьками. Вони можуть перебувати на роботі і постійно контролювати ситуацію вдома, періодично поглядаючи на екран планшета або стільникового телефону.
 • Торгових центрів (торгових залів) – камери охоплюють весь торговий зал, зводячи до мінімуму ймовірність крадіжок з боку покупців і співробітників магазина.
 • Банків і офісів – служба охорони даних установ може постійно спостерігати за ситуацією на об’єкті, забезпечуючи повну безпеку відвідувачів і співробітників організацій.
 • Медичних центрів, де встановлюються камери спостереження в місцях зберігання медикаментів для запобігання крадіжок і забезпечення безпеки майна і життів пацієнтів.
 • Дитячих установах: актових залах, ігрових кімнатах, на всіх входах і виходах.
 • У розважальних закладах установка системи контролю дозволяє здійснювати безперервний контроль над ситуацією. Передача інформації надходить на пульт охорони, що автоматично мінімізує ризики виникнення непередбачених ситуацій.
 • Відеокамери незамінні і на інших об’єктах – в молодіжних клубах, великих аптеках з системою самообслуговування, автомобільних стоянках.

Специфіка установки системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження встановлюються на вхідних дверях, по периметру всієї території, що охороняється, на внутрішні приміщення. Для обробки відеосигналів використовується персональний комп’ютер. При перевірці працездатності наші фахівці ще до моменту запуску системи перевіряють її справність. Але головне, ми допомагаємо вибрати таку систему безпеки з урахуванням специфіки об’єкта, яка буде втілювати 100% поєднання якості і надійності, безперебійності роботи і впевненості в захисті приміщення від проникнення. Ми маємо в наявності все необхідне обладнання, таке як відеокамери, відеореєстратори і відеодомофони.

Цифрова система камер відеоспостереження дозволяє відображати об’єкти, розташовані в безпосередній близькості (що необхідно при розпізнаванні осіб), і на великих відстанях: наприклад, особливості дорожнього руху. Проектування систем відеоспостереження і монтаж виконується протягом декількох днів. При цьому система по локальній мережі надсилати своє відео високої якості, незалежно від часу доби і погодних умов.

У комплект відеоспостереження можуть входити безкорпусні камери, який дозволять вести зйомку непомітно для зловмисників. Монтаж відбувається в залежності від вибору типу високотехнологічної системи, але в будь-якому випадку ми підключаємо пульт охорони, який гранично швидко відреагує на будь-який сигнал тривоги.

Звертайтеся в нашу охоронну фірму, і ми розробимо для вас оптимальну систему відеоспостереження за будь територією або будівлею незалежно від їх розмірів.

Детальніше про нас