Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Установка турнікетів

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Турнікети являють собою пристрої обмеження доступу на будь-якої об’єкт, що охороняється. Такі пристосування можуть експлуатуватися в автономному режимі або бути частиною єдиної СКУД. Найперший турнікет був встановлений в магазині в США 100 років тому. Зараз же подібні пристрої використовуються повсюдно.

Компанія Карабінер пропонує монтаж турнікетів, оснащених зчитувачами різних видів ідентифікаторів і інтегрованих контролерів.

Наші системи контролю та управління доступом є повністю автоматизованими. Вони гарантують високу ефективність роботи пунктів пропуску на підприємства, в громадські, муніципальні, офісні, комерційні установи. Система контролю доступу турнікет має різні типи:

  • Триподи (інакше кажучи – триніжки)
  • Стулчасті
  • Роторні

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Ліда
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Турнікети – контроль доступу на різні об’єкти

Установка турникетов в Одессе
Триподи – пристосування з трьома перешкодами. В якості останніх використовують стрижні, штанги, спеціальні планки. Їх нахиляють під кутом близько 50 ° по відношенню до горизонту. Триніжки обертаються навколо осі, вони характеризуються доступною вартістю і достатньою ефективністю застосування. Недоліки триподов – мала ширина проходу (вона залежить від довжини перегороджують елемента – не більше 70-75 см) і утруднене переміщення між планками з громіздким вантажем. У нас можна замовити установку триніжків на стійці, тумбових, навісних, двопрохідні. Кожен з них має свої особливості, про які розкажуть наші менеджери.

Стулчасті турнікети виготовляються у вигляді двох перегороджують елементів, які висуваються назустріч один до одного. Такі СКУД монтуються на прохідних з великою площею. Установка турнікетів стулчастого типу вимагає наявності чималої вільного простору. Зате через них без проблем проходять люди з візками, сумками та іншими вантажами. Різновиди описуваних турнікетів – каліточние, митників.
Роторні пристосування для пропуску на територію об’єкту, що охороняється – найпопулярніші і надійні у використанні. Вони бувають повнопрофільними і поясними. Перші відрізняються дуже міцну конструкцію. Поясні характеризуються елегантним дизайном, тому їх часто встановлюють в банках, солідних офісах.

Також контроль доступу турнікети ділять на нормально закриті і нормально відкриті. У першому випадку система дозволяє доступ після проведення ідентифікації користувача. Нормально відкриті пристрої блокують прохід, якщо через нього намагається пройти людина без права доступу.

Підберемо відповідний для вас турнікет, встановимо його, проведемо всі необхідні налагоджувальні роботи в стислі терміни. Звертайтеся!

Детальніше про нас