Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг

Заявка на послугу

Системи контролю доступу

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.
 • Розмежування доступу співробітників;
 • Установка турнікетів;
 • Установка шлагбаумів;
 • Реєстрація відвідувачів;

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Ліда
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Коротко про послугу

Функції систем контролю доступу:

 1. Контроль пересування співробітників, тобто обмеження їм доступу в приміщення, вхід в які заборонено, якщо немає спеціального дозволу.
 2. Постановка приміщень на охорону і зняття їх з охорони. Спрацьовування тривоги в разі виникнення позаштатних ситуацій. Фіксація тривог, подій, постановок і знять з охорони.
 3. Віддалене управління технічним обладнанням в реальному часі. При необхідності в комп’ютер можуть завантажуватися поверхові плани. Співробітник охорони зі свого робочого місця має можливість примусово відкривати, закривати, блокувати двері, видавати приховані сигнали тривоги і проводити інші дії.
 4. Ідентифікація відвідувачів, власників карт доступу, за допомогою візуального порівняння їх осіб з фотографіями на карті.
 5. Контроль дати і часу відвідин співробітниками приміщень, контроль їх робочого часу.
 6. Захист від несанкціонованої передачі карти доступу іншій особі за допомогою контролю повторного входу.
 7. Відстеження переміщення співробітників по території об’єкту, що охороняється.
 8. Автоматизована реєстрація відвідувачів і видача постійних, тимчасових або разових перепусток. Права доступу та період дії пропусків (ідентифікаторів) заносяться в систему. Відомості про кожного відвідувача (паспортні дані, фотографія, посада та інше) вносяться в комп’ютер. Також фіксується інформація про час перебування і переміщення співробітників і відвідувачів на об’єктах.

Професійний монтаж охоронних систем в Одесі

Більшість сучасних магазинів, складських комплексів, офісних приміщень і підприємств оснащуються різноманітними охоронними системами. Вони призначені для забезпечення майна компаній і особистої безпеки їх співробітників.

Монтаж охоронних систем в Одесі необхідно довіряти професійним організаціям. Якщо їх установкою будуть займатися дилетанти, навіть сама просунута і інноваційна система захисту буде марною. Гроші, які ви витратите на її придбання, можна вважати «викинутими на вітер».

Працюйте з професіоналами

Фірма «Карабінер», будучи визнаним лідером міського ринку охоронних послуг, гарантує вам високоякісні послуги, пов’язані з купівлею і монтажем охоронних систем в Одесі. Наші фахівці для початку розкажуть вам про різні системи охорони, наявних в даний час, виділять переваги і недоліки кожного окремого взятого комплексу. Завдяки цьому ви зможете зупинити свій вибір на ідеальною для себе системі, яка буде мати у своєму розпорядженні усіма необхідними функціями. Замовник може просто-напросто сказати співробітникам «карабінерів», чого він очікує від охоронного обладнання, а також висловити побажання щодо його загальної вартості, і отримати готове рішення.

Після цього фахівці нашої фірми приступлять до установки обраного комплексу, наприклад, системи контролю і управління доступом в Одесі на великому підприємстві або звичайною охоронної сигналізації, або системи відеоспостереження. Цей процес буде виконаний оперативно і по-справжньому ефективно. Ви отримаєте в своє розпорядження систему, яка стане надійним захисником ваших інтересів. Вона не вийде з ладу в відповідальний момент, не буде «глючити».

Потім замовник послуги отримає вичерпну інформацію про те, як можна налаштовувати захисний комплекс під свої запити, як ним користуватися. По суті, ви (або співробітники вашої компанії) зрозумієте принципи роботи системи контролю доступу в Одесі (або охоронної системи будь-якого іншого типу) і навчитеся нею користуватися. Це позбавить вас від проблем і додаткових клопотів при відключенні техніки і її повторному включенні. При необхідності ми підберемо для вас додаткове обладнання, окремі прилади та аксесуари з метою розширення функціональності охоронного комплексу та оптимізації його роботи.

Якщо система контролю і управління доступом в Одесі потрібно серйозним організаціям, в яких працює багато співробітників, то стандартна система безпеки для приватних помешкань затребувана звичайними людьми. Зараз багато громадян замовляють монтаж сигналізації та систем відеоспостереження на свої будинки, квартири, заміські ділянки. Таке обладнання в рази збільшує безпеку їх життя і збереження їх особистого майна.

Скупий платить двічі

Комплектація «побутових» охоронних систем скромніша, але це не означає, що на послугах професійних монтажників слід економити. Повірте, неякісна установка сигналізації не принесе вам ніякої користі. Найстрашніша проблема непрофесійного монтажу обладнання полягає в тому, що ви будете впевнені у високому рівні безпеки свого житла. Насправді ж ваш будинок буде практично беззахисним перед зловмисниками через безграмотного підключення сигналізації. Не намагайтеся заощадити на свою безпеку!

«Карабінер» здійснює кваліфікований монтаж різноманітних комплексів безпеки, починаючи від квартирної сигналізації і закінчуючи складними системами контролю доступу в Одесі. Звертайтеся до нас, коли вам потрібна постійно діюча наднадійних охоронна система.

Детальніше про нас