Системи контролю доступу
 • Розмежування доступу співробітників;
 • Реєстрація відвідувачів;
 • Електронний облік відвідувачів;
 • Облік робочого часу персоналу.
Подивитися відгуки
Узнай стоимость
охраны своего объекта

Коротко про послугу

Функції систем контролю доступу:

 1. Контроль пересування співробітників, тобто обмеження їм доступу в приміщення, вхід до яких заборонений, якщо немає спеціального дозволу.
 2. Постановка приміщень на охорону і зняття їх з охорони. Спрацювання тривоги у разі виникнення позаштатних ситуацій. Фіксація тривог, подій, постановок і знять з охорони.
 3. Віддалене управління технічним обладнанням в реальному часі. При необхідності в комп’ютер можуть завантажуватися поверхові плани. Співробітник охорони зі свого робочого місця має можливість примусово відкривати, закривати, блокувати двері, видавати приховані сигнали тривоги і проводити інші дії.
 4. Ідентифікація відвідувачів, власників карт доступу, за допомогою візуального порівняння їхніх облич з фотографіями на карті.
 5. Контроль дати і часу відвідин співробітниками приміщень, контроль їх робочого часу.
 6. Захист від несанкціонованої передачі карти доступу іншій особі за допомогою контролю повторного входу.
 7. Відстеження переміщення співробітників по території об’єкта, що охороняється.
 8. Автоматизована реєстрація відвідувачів та видача постійних, тимчасових або разових пропусків. Права доступу та період дії пропусків (ідентифікаторів) заносяться в систему. Відомості про кожного відвідувача (паспортні дані, фотографія, посада тощо) вносяться в комп’ютер. Також фіксується інформація про час перебування і переміщення співробітників і відвідувачів на об’єктах.
Консультант Міла

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(048) 777 27 37

Порядок роботи з карабінером

Ви телефонуєте нашому менеджеру і обговорюєте зручний для вас час огляду об'єкта.
До вас виїжджає наш фахівець для оцінки технічного завдання
Менеджер складає кошторис і озвучує вам вартість.
Обмовляється дата і час монтажу обладнання
По закінченню монтажних робіт наш фахівець інструктує вас, як працювати з системою

Професійний монтаж охоронних систем в Одесі

Більшість сучасних магазинів, складських комплексів, офісних приміщень і підприємств оснащуються різноманітними охоронними системами. Вони призначені для забезпечення безпеки майна компаній та особистої безпеки їх співробітників.

Монтаж охоронних систем в Одесі необхідно довіряти професійним організаціям. Якщо їх установкою будуть займатися дилетанти, навіть найсучасніша й інноваційна система захисту буде марною. Гроші, які ви витратите на її придбання, можна вважати «викинутими на вітер».

Працюйте з професіоналами

Фірма «Карабінер», що є визнаним лідером міського ринку охоронних послуг, гарантує вам високоякісні сервіси, пов’язані з купівлею і монтажем охоронних систем в Одесі. Наші фахівці для початку розкажуть вам про різні системи охорони, наявні у даний час, виділять переваги і недоліки кожного окремого взятого комплексу. Завдяки цьому ви зможете зупинити свій вибір на ідеальній для себе системі, яка буде мати у розпорядженні усі необхідні функції. Замовник може просто-напросто сказати співробітникам «Карабінера», чого він очікує від охоронного обладнання, а також висловити побажання щодо його загальної вартості, і отримати готове рішення.

Після цього фахівці нашої фірми перейдуть до установки обраного комплексу, наприклад, системи контролю та управління доступом в Одесі на великому підприємстві або звичайною охоронної сигналізації, або системи відеоспостереження. Цей процес буде виконаний оперативно і по-справжньому ефективно. Ви отримаєте у своє розпорядження систему, яка стане надійним захисником ваших інтересів. Вона не вийде з ладу у відповідальний момент, не буде «глючити».

Після цього замовник послуги отримає вичерпну інформацію про те, як можна налаштовувати захисний комплекс під свої потреби, як ним користуватися. По суті, ви (або співробітники вашої компанії) зрозумієте принципи роботи системи контролю доступу в Одесі (або охоронної системи будь-якого іншого типу) і навчитеся нею користуватися. Це позбавить вас від проблем і додаткових турбот при відключенні техніки та її повторному включенні. При необхідності ми підберемо для вас додаткове обладнання, окремі прилади та аксесуари з метою розширення функціональності охоронного комплексу та оптимізації його роботи.

Якщо система контролю і управління доступом в Одесі потрібна серйозним організаціям, в яких працює багато співробітників, то стандартна система безпеки для приватних помешкань користується попитом серед звичайних людей. Зараз багато громадян замовляють монтаж сигналізації та систем відеоспостереження на свої будинки, квартири, заміські ділянки. Таке обладнання в рази збільшує безпеку їх життя та збереження їх особистого майна.

Скупий платить двічі

Комплектація «побутових» охоронних систем скромніша, але це не означає, що на послугах професійних монтажників слід економити. Повірте, неякісна установка сигналізації не принесе вам ніякої користі. Найстрашніша проблема непрофесійного монтажу обладнання полягає в тому, що ви будете впевнені у високому рівні безпеки свого житла. Насправді ж ваш будинок буде практично беззахисним перед зловмисниками через безграмотне підключення сигналізації. Не намагайтеся заощадити на своїй безпеці!

«Карабінер» здійснює кваліфікований монтаж різноманітних комплексів безпеки, починаючи від квартирної сигналізації і закінчуючи складними системами контролю доступу в Одесі. Звертайтеся до нас, коли вам потрібна постійно діюча, наднадійна охоронна система.