Системи контролю

Контроль доступу в Одесі – гарантія ефективної роботи кожного співробітника компанії

Комплекс різноманітних технічних і програмних рішень, а також організаційних заходів, розроблених для ефективного пропуску на територію, що захищається, співробітників і відвідувачів, називають СКУД. Розшифровується ця абревіатура просто – Система контролю і управління доступом.

Із самої назви зрозуміло, що вона покликана виконувати відразу кілька важливих функцій, що забезпечують стабільну діяльність на об’єкті, який береться під охорону.

Контроль доступу в Одесі від компанії «Карабінер»

Наші завдання:

  • Постановка об’єкта (офіс, громадська будівля, підприємство тощо) на охорону і зняття з неї. Інформація про час виконання цих дій зберігається в пам’яті СКУД.
  • Допуск співробітників організації на робоче місце за електронним перепустками (картками доступу). Можна запрограмувати систему таким чином, щоб працівники мали можливість потрапити тільки в ті приміщення, де вони виконують свої службові обов’язки. В даному випадку вони не зможуть пройти в кабінети, де їм не належить перебувати.
  • Контроль часу і дати проходу співробітників на територію організації, що охороняється, відстеження їх переміщень по об’єкту в робочий час. СКУД контролює всі переміщення працівників, виключаючи ймовірність їх марне хитання» по коридорах установи замість виконання своїх посадових обов’язків.
  • Управління системою в реальному часі з віддаленого пункту контролю. Оператор, що знаходиться за центральним пультом управління, може примусово включати сигнал тривоги, блокувати двері на різних поверхах будівлі, закривати (або відкривати) двері в приміщення і кабінети в разі будь-якої надзвичайної ситуації.
  • Реєстрація відвідувачів об’єкта, що охороняється, видача їм разових, тимчасових або постійних карток доступу в автоматизованому режимі. Всі відомості з ідентифікації відвідувачів відразу ж зберігаються в СКУД, яка відстежує їх переміщення по об’єкту.

Організація системи контролю доступу в Одесі фахівцями охоронної фірми «Карабінер» проводиться за допомогою сучасного обладнання, що виключає ймовірність збою або неправильної роботи СКУД.

Ми використовуємо інноваційні методики і високоякісні комплектуючі для систем доступу – виконавчі та зчитувальні пристрої, ідентифікатори користувачів, різні види контролерів, вироблені провідними зарубіжними компаніями. Завдяки цьому наші СКУД ніколи не виходять з ладу і чітко виконують всі функції, які на них покладені. Звертайтеся!