Системи пожежної сигналізації та автоматичного пожежогасіння
Сучасні пожежно-охоронні системи з великим успіхом вирішують більшість завдань, що мають відношення до заходів щодо захисту від загорянь на найрізноманітніших об'єктах. Вони практично миттєво виявляють поява диму або вогнища пожежі, відразу ж відсилають сигнал тривоги на пульт охорони і сповіщають знаходяться в будівлі або на підприємстві людей про небезпеку. За рахунок цього персонал, присутній на об'єкті, має можливість покинути пожежонебезпечну зону, не втрачаючи дорогоцінних хвилин. Підключення та установка автоматичної пожежно-охоронної сигналізації приміщень в Одесі, таким чином, дозволяє убезпечити людей. Головне, щоб розробка і монтаж такої системи здійснювався професійними інженерами та спеціалістами. Тоді будь-який об'єкт, наскільки б складним, потенційно пожаронебезопасним і великим він не був, стане надійно захищеним.
Подивитися відгуки
Узнай стоимость
охраны своего объекта

Монтаж і технічне обслуговування пожежної сигналізації та пожежогасіння в Одесі

«Карабінер», розташовуючи досвідчених співробітників, гарантує кожному своєму клієнтові бездоганне виконання його замовлення на установку ефективних охоронно-пожежних комплексів. Наші фахівці проведуть ретельне і професійне обстеження об’єкта, а потім запропонують вам оптимальні схеми забезпечення його максимальної пожежної безпеки. Ми підберемо найбільш підходяще для конкретного випадку обладнання та проведемо його монтаж.

Зауважимо, що підключення і установка автоматичної пожежно-охоронної сигналізації приміщень передбачає її інтеграцію з усіма інженерними комплексами та мережами, наявними на об’єкті. Завдяки цьому всі пристрої, призначені для оперативного гасіння загорянь, включаються без участі людини. А люди мають можливість безперешкодно і швидко залишити будівлю. захищеним.

 

Консультант Яна

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(048) 777 27 37

Порядок роботи з карабінером

Ви телефонуєте нашому менеджеру і обговорюєте зручний для вас час огляду об'єкта.
До вас виїжджає наш фахівець для оцінки технічного завдання
Менеджер складає кошторис і озвучує вам вартість.
Ми готуємо договір на даний вид послуг
Обмовляється дата і час монтажу обладнання
По закінченню монтажних робіт наш фахівець інструктує вас, як працювати з системою

Якщо монтаж і технічне обслуговування пожежної сигналізації та пожежогасіння виконуються по-справжньому кваліфіковано, система стабільно працює при виявленні пожежі за наступним алгоритмом:

  • оповіщає персонал про спалах і необхідності евакуації;
  • сигналізує на пульт протипожежної охорони про пожежу;
  • запускає засоби пожежогасіння (водяні, газові, порошкові, аерозольні);
  • відключає систему вентиляції і включає обладнання для димовидаляння;
  • в багатоповерхових будівлях з ліфтами автоматично опускає їх на перший рівень будівлі і блокує.

Нерідко в програму функціонування охоронно-пожежного автоматичного комплексу закладається необхідність перекладу життєзабезпечуючих систем об’єкта в режим аварійного постачання електроенергією від спеціальних блоків живлення.

Системи бездротової пожежної сигналізації – сучасні рішення для вас

У зв’язку з тим, що в традиційних комплексах сигналізації про спалахи їх окремі елементи і підсистеми з’єднуються один з одним масою проводів та кабелів, в наші дні набирають популярність системи бездротового пожежної сигналізації в Одесі. Вони мають ряд об’єктивно важливих переваг:

  • економія фінансів на закупівлю проводів і їх прокладку по території об’єкта;
  • істотне зменшення ймовірності пошкодження кабелів в процесі експлуатації (вихід з ладу всього одного проводка може стати причиною відмови всієї системи);
  • можливість монтажу бездротової сигналізації у вже експлуатованих приміщеннях та будинках без необхідності проведення в них витратного і тривалого ремонту.

Звертайтеся в «Карабінер», і ми розробимо для вашого об’єкта ідеальну сигналізацію і систему пожежогасіння, а також встановимо її за всіма правилами і стандартам в найкоротші терміни.