Пожежні системи охорони в Одесі
Як уберегтися від пожеж? У наші дні пожежні системи охорони в Одесі встановлюються в будь-яких організаціях, власники яких піклуються про збереження майна компанії і про персонал. Сучасні охоронні комплекси мають складну структуру, вони включають в свій склад різноманітні технічні пристосування та обладнання, які потрібні для:
  • виявлення загорянь на об'єкті;
  • обробки даних про небезпеку;
  • передачі сигналу оповіщення;
  • запуску протидимних установок, обладнання для автоматичного гасіння пожежі та інших пристроїв, передбачених у комплексі встановленої пожежного захисту.
Подивитися відгуки
Узнай стоимость
охраны своего объекта

Проектування та обслуговування систем охоронно-пожежної сигналізації в Одесі

Компанія «Карабінер» займається створенням, установкою і запуском в роботу інтегрованих систем охоронної та пожежної сигналізації, які можна сміливо називати ключовим елементом сучасних комплексів, що забезпечують безпеку того чи іншого об’єкта. Такі комбіновані системи об’єднують в собі дві найважливіші функції – виявлення осередків загорянь на території, що охороняється і захист останньої від проникнення сторонніх осіб.

На великих об’єктах, крім того, рекомендується доповнювати пожежні системи охорони засобами автоматичного гасіння пожеж. У цьому випадку безпеку підприємства, громадської установи, офісної будівлі, школи, лікарні буде практично стовідсотковою. Система пожежного захисту та оповіщення повідомить про виникнення нештатної ситуації, а установки автоматичного гасіння загорянь відразу ж почнуть роботу з ліквідації пожежі.

Зараз все знаючі люди радять замовляти монтаж автоматичних систем пожежної сигналізації в Одесі саме зазначеного вище комбінованого виду. Звичайно, можна встановити окремо дві самостійні системи захисту – від пожеж і від несанкціонованого доступу третіх осіб на об’єкт. Але їх ефективність і надійність буде значно нижче, ніж у випадку, коли монтується комплексна система. Та й вартість двох наборів обладнання завжди вище, ніж одного.

Консультант Міла

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(048) 777 27 37

Порядок роботи з карабінером

Ви телефонуєте нашому менеджеру і обговорюєте зручний для вас час огляду об'єкта.
До вас виїжджає наш фахівець для оцінки технічного завдання
Менеджер складає кошторис і озвучує вам вартість.
Ми готуємо договір на даний вид послуг.
Обмовляється дата і час монтажу обладнання
По закінченню монтажних робіт наш фахівець інструктує вас, як працювати з системою

Нами пропонується професійне проектування та обслуговування систем охоронно-пожежної сигналізації для будь-яких об’єктів з урахуванням всіх їх особливостей і запитів замовника послуги. Наші фахівці розроблять для вас індивідуальний охоронний комплекс, який стане надійним захисником вашого майна.

Система пожежного захисту та оповіщення – основні відомості

Зазвичай до складу таких комплексів обов’язково входять:

  • ручні пожежні сповіщувачі, які включаються людиною примусово при виявленні вогнища загоряння;
  • автоматичні теплові або димові датчики;
  • сигнальні лампи і сирени, що виконують функцію звукового та світлового оповіщення про небезпеку;
  • приймально-контрольні пристрої;
  • обладнання систем гасіння пожеж в автоматичному режимі.

При необхідності, виконуючи монтаж автоматичних систем пожежної безпеки в Одесі, ми встановимо й інші елементи, щоб максимально підвищити безпеку об’єкта. З нашим обладнанням ваша організація або багатоповерховий будинок будуть надійно захищені від вогню. Імовірність виникнення пожежі та її поширення при такої якісної захисті буде мінімальна.

Варто додати, що «Карабінер» проектує, встановлює та обслуговує пожежні охоронні системи у повній відповідності з існуючими державними нормативами протипожежного захисту. Ви можете бути впевнені у високій ефективності і надійності наших систем. Чекаємо Вас!