Якісні та ефективні системи протипожежної безпеки в Одесі
Системи протипожежної безпеки в Одесі створюються для того, щоб захистити майно і людей, що знаходяться на об'єкті, від небезпечних факторів, що викликаються загоряннями. Вирішується це завдання за допомогою швидкого встановлення осередку пожежі, вжиттям заходів щодо його оперативному гасінню, евакуацією людей з небезпечних зон. Сучасна якісна пожежна безпека в Одесі базується на установці різних спеціальних систем, які характеризуються високою надійністю і точністю функціонування. Вони своєчасно попереджають про спалахи і дають можливість в короткий час провести всі необхідні заходи, спрямовані на захист людей.
Подивитися відгуки
Узнай стоимость
охраны своего объекта

Пожежна безпека – надійні системи для будь-якого об’єкта

Компанія «Карабінер» пропонує послуги протипожежної безпеки в Одесі, виконуючи установку високоефективних систем на об’єкті замовника. Ми створюємо і монтуємо комплексні системи гасіння загорянь, подачі сигналу про пожежу, блискавкозахисту:

 • на підприємствах, що займаються промисловим виробництвом різної продукції, включаючи і потенційно пожежонебезпечну;
 • на ринках і в торгових центрах;
 • в житлових багатоповерхових будівлях;
 • в логістичних та складських комплексах;
 • в офісних і розважальних центрах;
 • у приватних будинках.

Якщо вам потрібно гарантована протипожежна безпека будівель, приміщень, об’єктів, будинків, квартир в Одесі, сміливо звертайтеся до нас. Ми вивчимо об’єкт, що вимагає захисту, і запропонуємо вам оптимальний варіант забезпечення його безпеки. Імовірність виникнення пожежі та її поширення з нашими системами буде зведена до мінімуму. Забезпечення протипожежної безпеки – наша робота. І ми чудово знаємо, як робити її максимально якісно.

Консультант Яна

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(048) 777 27 37

Порядок роботи з карабінером

Ви телефонуєте нашому менеджеру і обговорюєте зручний для вас час огляду об'єкта.
До вас виїжджає наш фахівець для оцінки технічного завдання
Менеджер складає кошторис і озвучує вам вартість.
Ми готуємо договір на даний вид послуг.
Обмовляється дата і час монтажу обладнання
По закінченню монтажних робіт наш фахівець інструктує вас, як працювати з системою

Коротко про комплекси захисту від пожеж компанії «Карабінер»

Системи протипожежної безпеки включають в себе цілий ряд важливих підсистем:

 • збору інформації з різних точок об’єкта та її обробки;
 • сигналізації про виникнення загорання та задимлення приміщень;
 • газового, водяного і порошкового гасіння;
 • оповіщення про пожежу мешканців багатоповерхівки або співробітників підприємства.
 • Підсистема сигналізації виявляє на початковому етапі осередок пожежі і відповідає за включення комплексу оповіщення людей про небезпеку, який за допомогою світлових і
 • звукових «підказок» виводить їх з палаючої будівлі (з території підприємства).

Гасіння пожеж водою включається в автоматичному режимі при виявленні системою загоряння. Це дозволяє локалізувати або повністю ліквідувати пожежу вже на першій його стадії, завдяки тому, що палаючі предмети охолоджуються потоками холодної води, і реакція горіння затухає.

Аналогічне завдання виконує підсистема газового гасіння пожеж. Але її, як правило, монтують на тих ділянках, де воду з різних причин використовувати не рекомендується (наприклад, в архівах або в кімнатах з серверами). За гасіння електричного обладнання відповідає підсистема гасіння пожеж порошковими складами, які спеціально розробляються для цих цілей.

Протипожежна безпека в організаціях, компаніях і на підприємствах в Одесі може забезпечуватися і масштабнішими комплексами, що складаються з інших підсистем. Необхідність в установці таких визначається нашими фахівцями при аналізі об’єкта. Ми проведемо повну перевірку вашого підприємства і запропонуємо вам найкращий варіант його захисту від пожежі.

Пожежна безпека в Одесі – важливий елемент стабільної діяльності будь-якої компанії. Тому її створення і монтаж слід довіряти справжнім професіоналам. Телефонуйте нам!