Пожежна охорона
 • Система пожежної сигналізації;
 • Система протидимного захисту;
 • Система оповіщення та управління евакуацією людей;
 • Система блискавкозахисту будівель і споруд;
 • Системи гасіння пожежі;
 • Вогнезахисна обробка приміщень.
Подивитися відгуки
Узнай стоимость
охраны своего объекта

Коротко про послугу

УкрТехБезопасность

ТОВ «Укртехбезпека» (ліцензія ГСЧС України АЕ No184207, термін дії необмежений) – пропонує вам комплекс послуг, пов’язаних з монтажем систем протипожежної безпеки. Замовте у нас установку сучасної пожежної сигналізації на об’єктах низького, середнього або високого ступеню ризику. Наші фахівці мають досвід проектування, установки, програмування і пуско-налагоджувальних робіт систем пожежної безпеки. Співпрацюючи з нами, ви можете замовити виконання робіт на об’єктах будь-якої складності:

 • в сучасних житлових комплексах;
 • в торгово-розважальних і офісних центрах;
 • на ринках;
 • в складських приміщеннях і логістичних центрах;
 • на промислових підприємствах, у тому числі і хімічних

Порядок роботи з карабінером

Ви телефонуєте нашому менеджеру і обговорюєте зручний для вас час огляду об'єкта.
До вас виїжджає наш фахівець для визначення необхідної кількості постів охорони, режиму несення служби, форми одягу охоронців, наявності засобів захисту.
Менеджер складає кошторис і озвучує вам вартість.
Ми готуємо договір на даний вид послуг.
Обговорюється дата і час взяття під охорону.
З нашого боку проводиться цілодобовий контроль несення служби.

Пульт пожежної охорони та спостереження в Одесі – захист будь-яких об’єктів від загорянь

Кожне сучасне підприємство монтує на своїй території системи протипожежної сигналізації. Це зумовлено, по-перше, турботою керівництва організації про збереження її майна і про безпеку співробітників. По-друге, закон вимагає, щоб на кожному підприємстві працював пульт пожежної охорони в Одесі. Його завдання полягає у виявленні на перших стадіях факту загоряння та миттєвої відсилання повідомлення про пожежу на пульт.

Зараз протипожежні комплекси стали по-справжньому якісними і високоефективними. Відсоток помилкових повідомлень про спалах при їх роботі зведений до мінімуму. При цьому протипожежне обладнання оснащується інноваційними датчиками, які здатні визначити навіть саме незначне задимлення, що є, як правило, передвісником пожежі.

Пульт пожежної охорони в Одессе – захист будь-якіх об’єктів від загоряни

Кожне сучасне предприятие монтує на своїй территории системи протіпожежної сигналізації. Це зумовлено, по-перше, турботою керівніцтва организации про Збереження ее майна и про БЕЗПЕКУ співробітніків. По-іншому, закон требует, щоб на шкірному підприємстві працював пульт пожежної охорони в Одессе. Его Завдання Полягає у віявленні на Першів стадіях фактом загоряни та міттєвого відсілання ПОВІДОМЛЕННЯ про Пожежа на пульт.

Інфекцій протипожежні комплекси стали по-Справжня якіснімі и Високоефективний. Відсоток помилковості повідомлень про спалах при їх работе Зведений до мінімуму. При цьом протипожежне обладнання оснащується інноваційнімі датчиками, Які здатні візначіті даже самє незначна задімлення, что є, як правило, передвісніком пожежі.

Подумайте про свою безпеку

Оптимальним варіантом забезпечення захисту різноманітних об’єктів від загорянь на їх території вважається сучасна пожежна охорона в Одесі, що працює в автоматичному режимі. Подібні комплекси сигналізації зазвичай складаються з ряду базових елементів:

 • Датчики. Вони необхідні для оперативного виявлення джерел вогню, високих концентрацій диму або чадного газу. Працюють такі датчики за різними принципами, що збільшує ймовірність виявлення потенційно небезпечних ситуацій.
 • Контрольна панель – її можна назвати «мозком» будь-якої системи пожежної охорони в Одесі, оскільки вона аналізує всі повідомлення від датчиків і запускає в разі необхідності автоматику.
 • Комп’ютерний блок індикації – робоче автоматизоване місце фахівця, який відповідає за протипожежну безпеку. Даний блок відстежує і відображає на моніторі комп’ютера стан апаратури і події, що відбуваються на об’єкті, пов’язані з пожежною безпекою.

Пожежна сигналізація в Одесі повинна оснащуватися спеціальним джерелом енергії, який буде підтримувати протягом певного періоду часу працездатність системи при відключенні центрального електропостачання. Наявність такого джерела є обов’язковим, якщо є хоча б мінімальна ймовірність відключення об’єкта від електричної мережі.

Фахівці охоронної фірми «Карабінер» займаються розробкою проектів пожежної безпеки будь-якої складності. Ми підберемо для вас якісні компоненти для високоефективної системи, зробимо швидкий і якісний монтаж пульта пожежної охорони в Одесі, датчиків і сповіщувачів, а також інших компонентів, які потрібні для стабільної роботи автоматичної протипожежної системи.

Великим підприємствам ми можемо запропонувати послугу створення і монтажу професійних охоронно-пожежних комплексів сигналізації, які захистять майно організації і від загорянь, і від проникнення на об’єкт злочинних елементів. Подібні комплекси зараз дуже затребувані, в них інтегровані компоненти всіляких охоронних систем (СКУД, відеоспостереження та ін.). Всі дані від пожежно-охоронної системи надходять на одну контрольну панель, що полегшує процес забезпечення безпеки функціонування будь-якого об’єкта.

Приходьте до нас, коли ви потребуєте ефективної охоронно-пожежної сигналізації. «Карабінер» зробить роботу вашої компанії максимально безпечною, розробивши для об’єкта ідеальну охоронну схему, яка захистить його від зловмисників і загорянь.