Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Системи гасіння пожежі

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Щодня сотні людей травмуються і гинуть через пожежі. Подібних проблем нескладно уникнути. Для цього достатньо подбати про встановлення сучасної системи пожежогасіння, яка буде захищати житло, офісне або виробниче приміщення від загорянь, і знижувати ймовірність суттєвих пошкоджень матеріальних цінностей і майна.

Засоби гасіння пожеж прийнято поділяти на первинні та стаціонарні. Під першими розуміють вогнегасники, спеціальний інструмент і інвентар, спеціальні матеріали (наприклад, пісок, вода). З їх допомогою людина може самостійно спробувати загасити загоряння на початковій його стадії. Стаціонарні ж системи створюються за допомогою різних установок, які здатні в автоматичному режимі локалізувати і усунути пожежа.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Константин
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Системи гасіння пожежі – захист різних об’єктів від пожеж

Системы тушения пожара

Різновиди систем гасіння пожеж та їх короткий опис

Комплекси протипожежної безпеки підрозділяють на різні типи залежно від того, які речовини і сполуки застосовуються в них. З цієї точки зору вони бувають наступних видів:

  1. Система водяного пожежогасіння. Вона є популярною за рахунок своєї невисокої вартості. Але установки, що використовують воду для локалізації загорянь, мають величезний недолік. Вони досить ефективно гасять пожежі, при цьому завдають серйозної шкоди майну, що знаходиться в приміщенні. Монтаж систем пожежогасіння даного типу вимагають споруди дорогих комунікацій, спеціальних ємностей для води, насосного устаткування.
  2. Порошкові системи пожежогасіння. Ідеальні для усунення загорянь на об’єктах з великою кількістю виробничого обладнання та різноманітних технічних пристроїв.
  3. Система газового пожежогасіння. Призначена для захисту від загорянь об’єктів з дорогими речами та обладнанням. Така автоматична система пожежогасіння не використовується в житлових приміщеннях, так як активним туша речовиною в ній є хладон, інерген або інший газ (діоксид вуглецю, аргон, азот). Ці сполуки вважаються потенційно небезпечними для людини.
  4. Пінне гасіння загорянь. Ця методика хороша для гасіння горючих речовин і рідин. Вона дає можливість ліквідовувати пожежі на великих площах.

Дренчерная і спринклерна системи пожежогасіння

Для запобігання поширенню пожеж і для боротьби з такими часто використовується Дренчерна система пожежогасіння. Вона підходить для різних за призначенням споруд, починаючи від житлових і закінчуючи виробничими. Така система використовує спеціальні відкриті зрошувальні головки (їх називають Дренчери). З їх допомогою проводиться розпорошення гасячого матеріалу – піни або води.

У невеликих приміщеннях (зокрема, в житлових будинках і квартирах) зазвичай застосовується спринклерна система пожежогасіння. Вона також часто використовується в адміністративних будівлях, в офісах, готелях. Спринклерні комплекси дуже надійні, для гасіння загорянь вони використовують звичайну воду, їх установка вважається відносно простим і швидким процесом.

Компанія Карабінер пропонує високоякісний монтаж і обслуговування систем пожежогасіння різних типів. Ми підберемо для вас оптимальний комплект устаткування, який зробить будь-який об’єкт в рази безпечніше. Телефонуйте і приходьте до нас.

Детальніше про нас