Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Системи пожежної сигналізації та автоматичного пожежогасіння

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Сучасні пожежно-охоронні системи з великим успіхом вирішують більшість задач, що мають відношення до заходів щодо захисту від загорянь на найрізноманітніших об’єктах. Вони практично миттєво виявляють поява диму або вогнища пожежі, відразу ж відсилають сигнал тривоги на пульт охорони і сповіщають знаходяться в будівлі або на підприємстві людей про небезпеку. За рахунок цього персонал, присутній на об’єкті, має можливість покинути пожежонебезпечну зону, не втрачаючи дорогоцінних хвилин.

Підключення і установка автоматичної пожежно-охоронної сигналізації приміщень в Одесі, таким чином, дозволяє убезпечити людей. Головне, щоб розробка і монтаж такої системи здійснювався професійними інженерами та спеціалістами. Тоді будь-який об’єкт, наскільки б складним, потенційно пожаронебезопасним і великим він не був, стане надійно захищеним.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Константин
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Монтаж і технічне обслуговування пожежної сигналізації та пожежогасіння в Одесі

«Карабінер», маючи в своєму розпорядженні досвідченими співробітниками, гарантує кожному своєму клієнтові бездоганне виконання його замовлення на установку ефективних охоронно-пожежних комплексів. Наші фахівці проведуть ретельне і професійне обстеження об’єкта, а потім запропонують вам оптимальні схеми забезпечення його максимальної пожежної безпеки. Ми підберемо найбільш підходяще для конкретного випадку обладнання і зробимо його монтаж.

Зауважимо, що підключення і установка автоматичної пожежно-охоронної сигналізації приміщень передбачає її інтеграцію з усіма інженерними комплексами і мережами, наявними на об’єкті. Завдяки цьому всі пристрої, призначені для оперативного гасіння загорянь, включаються без участі людини. А люди мають можливість безперешкодно і швидко покинути будівлю.

Якщо монтаж і технічне обслуговування пожежної сигналізації та пожежогасіння виконуються по-справжньому кваліфіковано, система стабільно працює при виявленні пожежі за наступним алгоритмом:

  • сповіщає персонал про спалах і необхідності евакуації;
  • сигналізує на пульт протипожежної охорони про пожежу;
  • запускає засоби пожежогасіння (водяні, газові, порошкові, аерозольні);
  • відключає систему вентиляції і включає обладнання для димовидалення;
  • в багатоповерхових будівлях з ліфтами автоматично опускає їх на перший рівень будівлі і блокує.

Нерідко в програму функціонування охоронно-пожежного автоматичного комплексу закладається необхідність перекладу життєзабезпечуючих систем об’єкта в режим аварійного постачання електроенергією від спеціальних блоків живлення.

Системи бездротового пожежної сигналізації – сучасні рішення для вас

У зв’язку з тим, що в традиційних комплексах сигналізації про спалахи їх окремі елементи і підсистеми з’єднуються один з одним масою проводів і кабелів, в наші дні набирають популярність системи бездротової пожежної сигналізації в Одесі. Вони мають ряд об’єктивно важливих переваг:

  • економія фінансів на закупівлю проводів і їх прокладку по території об’єкта;
  • істотне зменшення ймовірності пошкодження кабелів в процесі експлуатації (вихід з ладу всього одного проводка може стати причиною відмови всієї системи);
  • можливість монтажу бездротової сигналізації у вже експлуатованих приміщеннях та будинках без необхідності проведення в них витратного і тривалого ремонту.

Звертайтеся в «Карабінер», і ми розробимо для вашого об’єкта ідеальну сигналізацію і систему пожежогасіння, а також встановимо її за всіма правилами і стандартам в найкоротші терміни.

Детальніше про нас