Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Система протидимного захисту

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

При зведенні будинків і різних споруд велике значення надається облаштування спеціальних систем, які повинні забезпечувати пожежну безпеку об’єкта. Подібні комплекси складаються з різних елементів. Однією з найважливіших їх складових є система протидимного захисту будівель.

Вона необхідна для зменшення концентрації диму, що супроводжує загоряння, а також для його повного видалення з об’єкта і є важливою частиною комплексу пожежної охорони.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Константин
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Система протидимного захисту – потрібна будь-якого будинку!

Система противодымной защиты

Системи витяжної протидимного захисту

Необхідність установки систем протидимного захисту очевидна будь-якій розсудливій людині. Адже саме вона дозволяє знижувати матеріальні втрати від надзвичайних ситуацій, створювати маршрути безпечної евакуації людей.

Є ще одне призначення систем протидимного захисту. Вони полегшують роботу співробітників МНС, які виявляють пожежі і ліквідують їх, а також виконують заходи з порятунку людей з палаючих будівель.

Система протидимного захисту будівель – коротко про головне

Основою цікавить нас частини протипожежних комплексів є припливно-витяжна вентиляція. Вона дозволяє:

  1. Подавати в тамбур-шлюзи і вертикальні комунікації (до таких відносять сходові клітини споруд, ліфтові шахти і так далі) зовнішнє повітря. За рахунок цього створюється надлишковий тиск, який не дає можливості продуктам згоряння поширюватися по будівлі. В даному випадку мова йде про припливної вентиляції.
  2. Видаляти з обслуговуваних приміщень (їх називають захищеними), а також з холів і коридорів, по яких прокладені шляхи евакуації, продукти згоряння. За цю частину протипожежного комплексу відповідає система витяжної протидимного захисту.

Для видалення диму і подачі повітря використовується різне обладнання. Монтаж системи протидимного захисту будівлі передбачає застосування наступних агрегатів і спеціальних пристосувань:

  • Дахових, радіальних і осьових вентиляторів. Перші із зазначених забезпечують загально обмінна вентиляційний процес. Дахові пристрою при високих температурах повинні функціонувати максимально довго без поломок і виходу з ладу. З цієї причини їх двигуни завжди розташовують в жароміцних спеціальному відсіку, а зовнішні частини роблять з термостійких оцинкованих сплавів. Радіальні і осьові пристрою в свою чергу застосовуються в якості ефективних димососів.
  • Клапанів димовидалення і огнезадержкі. Ці пристосування виводять з приміщень дим, а також блокують процес поширення продуктів горіння і безпосередньо вогню по воздуховодам будівлі.
  • Протидимного екранів, вентканалов (шахти і спеціальні колектори), протипожежних газодимонепроніцаемих дверей.

Протидимний захист в системах вентиляції встановлюється в обов’язковому порядку. Цьому питанню при розробці протипожежних заходів завжди приділяється підвищена увага.

Відзначимо, що безперебійну роботу комплексів, що перешкоджають поширенню продуктів згоряння, в більшості випадків забезпечує автоматична система контролю і керування протидимного захисту. Тільки вона може дати гарантію на своєчасне включення клапанів і вентиляторів.

Компанія Карабінер пропонує свої професійні послуги з розробки та встановлення описаних комплексів з урахуванням сучасних вимог, що висуваються до них. Також ми виробляємо технічне обслуговування систем протидимного захисту будівель. Звертайтеся до нас!

Детальніше про нас