Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Водяне пожежогасіння

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Система водяного пожежогасіння впевнено завоювала довіру серед населення, успішно ліквідуючи вогнища загоряння. З кожним роком такі системи допрацьовуються і удосконалюються для нашої з вами безпеки. Існують кілька видів станцій водяного пожежогасіння, але у всіх принцип дії один – осередки загоряння гасяться водою.

Якщо ви вирішили встановити у себе насосну систему пожежогасіння, тоді вам краще звернутися до професіоналів, так як це досить непросте завдання, що вимагає певних знань і умінь.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Константин
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Принцип гасіння водою

Завдяки дешевизні і певним властивостям, найпоширеніший метод гасіння вогнищ загоряння – це гасіння водою.
Внаслідок хімічної інертності, водою можна гасити більшість речовин і матеріалів, також вона має високу питому теплоємність і високою прихованою теплотою випаровування.

При всіх своїх позитивних властивостях також є і недоліки – вода має високу електропровідність, а спеціальні добавки, які дозволяють підвищити її вогнегасники властивості, підвищують електропровідність ще більше. Також є погана адгезія до тушкуємо об’єктів і найбільшим недоліком можна назвати можливість нанесення шкоди захищається.

Для того, щоб підвищити вогнегасники здатності води, в неї домішують особливі пенообразующие добавки. Вони здатні збільшити змочування, знизити надходження кисню в місце загоряння, а також за їх рахунок знижується витрата води. Наскільки вам необхідно використання такого розчину, вирішить фахівець, в залежності від приміщення, в якому планується установка даної системи.
Вода подається в за допомогою насосних станцій

Системи автоматичного водяного пожежогасіння

водяное пожаротушение2

Установка пожежогасіння покликана ліквідувати пожежу, або максимально локалізувати його. При цьому запускатися вона може як автоматично, так і вручну.

Види автоматичних установок водяного пожежогасіння за типами зрошувальних елементів:

 • спринклерні;
 • дренчерні.

Обидві системи, являють собою трубопровідну мережу по якій подається вода в необхідну зону, насосних станцій і зрошувачів, однак є деякі відмінності.

Спринклерні бувають:

 • водозаполеннимі – при цьому трубопровід постійно заповнений водою, тому використовувати дану систему можна тільки при плюсових температурах;
 • повітряними – в цьому випадку водою заповнені тільки підвідні трубопроводи (насосної станції), а поживні і розподільні – повітрям;
 • водоповітряними – поєднання першого і другого виду, тобто заповнення поживних і розподільних трубопроводів водою відбувається в залежності від температурного режиму, при цьому трубопровід насосної станції заповнений постійно.

Спринклерні мають свої особливості. Вони запускаються тільки автоматом, якщо перевищено температурний поріг в приміщенні. Може використовуватися як самостійна пожежна сигналізація. При цьому пожежогасіння відбувається тільки в тому приміщенні, де зафіксовано перевищення температурного порога і сталося відкриття запірного механізму спрінклера.

Насосну станцію необхідно встановити в приміщенні з виключно позитивною температурою (не нижче + 5С).

Дренчерні бувають:

 • електричними;
 • гідравлічними;
 • пневматичними;
 • механічними;
 • комбінованими.

Їх застосування, найчастіше, необхідно в приміщенні, де є підвищений ризик пожеж, щоб одночасно окропити всю площу, яка захищається. Також дренчерноїустановки можуть застосовувати при зрошенні вертикальної поверхні і створення водяної завіси. Такі системи не мають тепловими замками, як спринклерні, тому запуск може походити від зовнішньої спонукальної системи виявлення пожежі.

При використанні дренчерній установки, пожежогасіння буде у всіх приміщеннях, де встановлена ​​система, за рахунок того що підключення йде до єдиного вузла.

Для того, щоб визначити який тип насосної станції пожежогасіння вам краще використовувати, зверніться до фахівців компанії Карабінер. Крім цього, ми комплексно підходимо до вирішення вашого завдання і виконуємо професійну установку всіх охоронних систем.

Детальніше про нас