Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Огнезащитная обработка помещений

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Важливою частиною комплексних заходів, спрямованих на забезпечення протипожежної безпеки промислових, складських, житлових та інших приміщень, є вогнезахист різноманітних споруд, наявних на той чи інший об’єкт. Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій (а також металевих і виготовлених з інших матеріалів) вважається чудовим пасивним засобом захисту від загорянь.

Така операція виконується в профілактичних цілях. Вона збільшує стійкість конструкцій до вогню, запобігає загоряння, зменшує показник горючості різних матеріалів і дає можливість оперативно локалізувати пожежу.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Константин
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Вогнезахисна обробка приміщень – якими засобами виконується?

Огнезащитная обработка помещений

Випадки застосування вогнезахисту

Вогнезахист найчастіше потрібно для обробки наступних конструкцій і споруд з деревини:

  • щитів-настилів;
  • елементів покрівлі та горищних приміщень;
  • тимчасових споруд;
  • стелажів, палет;
  • будівельних лісів.

Вогнезахисна обробка горищних приміщень та інших конструкцій виконується різними способами. Найбільш популярні з них ми опишемо далі.

Вогнезахисні склади – який вибрати?

Для захисту виробів з ДВП і ДСП, деревини, підвісних дерев’яних стель і паркетних підлогових покриттів зараз досить активно використовуються спеціальні лаки. Вони являють собою особливі суміші, що підвищують стійкість матеріалів до вогню, з напівглянцевим або глянцевим ефектом.

Вартість таких лаків об’єктивно висока. Та й сам процес їх застосування вимагає від майстра серйозних знань і умінь. Наприклад, проведення вогнезахисної обробки стаціонарних дерев’яних стелажів та інших масивних конструкцій передбачає послідовне нанесення спецінструменту оберігає складу окремими шарами з обов’язковим сушінням (протягом певного часу) кожного з них. Тому вогнезахисні лаки застосовуються досить рідко.

Більш простим і доступним процесом є обробка горищних приміщень вогнезахисним складом на основі фарби. Він наноситься одним шаром певної товщини за допомогою звичайного малярного валика або пензлика. Захисна фарба відмінно оберігає дерев’яні конструкції від загорянь протягом тривалого часу. Недолік такої методики лише один – неможливість вибрати якийсь певний відтінок складу (майже всі описувані фарби випускаються білого кольору).

Ефективним способом підвищення стійкості мансард і горищ (а також інших конструкцій з деревини) визнається методика їх просочення спеціальними розчинами, які створюються на водній основі. Подібна обробка горищних приміщень вогнезахисним складом (терміни гарантованого дії таких розчинів варіюються від 5 до 10 років) не вимагає великих фінансових витрат. Тому її дуже часто використовують для запобігання від пожеж приватних будинків.

Звертайтеся в компанію Карабінер, якщо вам необхідна дійсно ефективна вогнезахисна обробка горищних приміщень та інших конструкцій з деревини.

Детальніше про нас