Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг

Заявка на послугу

Пожежна охорона

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

УкрТехБезопасность
000 «Укртехбезопасность» (ліцензія ГСЧС України АЕ No184207, термін дії необмежений) – пропонує вам комплекс послуг, пов’язаних з монтажем систем протипожежної безпеки. Замовте у нас установку сучасної з пожежної сигналізації на об’єктах низькою, середньої або високого ступеня ризику. Наші фахівці мають досвід проектування, установки, програмування і пуско-налагоджувальних робіт систем пожежної безпеки.

Співпрацюючи з нами, ви можете замовити виконання робіт на об’єктах будь-якої складності:

  • в сучасних житлових комплексах;
  • в торгово-розважальних і офісних центрах;
  • на ринках;
  • в складських приміщеннях і логістичних центрах;
  • на промислових підприємствах, в тому числі і хімічних.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Константин
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Пульт пожежної охорони і спостереження в Одесі – захист будь-яких об’єктів від загорянь

Кожне сучасне підприємство монтує на своїй території системи протипожежної сигналізації. Це обумовлено, по-перше, турботою керівництва організації про збереження її майна і про безпеку співробітників. По-друге, закон вимагає, щоб на кожному підприємстві працював пульт пожежної охорони в Одесі. Його завдання полягає у виявленні на перших стадіях факту загоряння і миттєвої відсилання повідомлення про пожежу на пульт.

Зараз протипожежні комплекси стали по-справжньому якісними і високоефективними. Відсоток помилкових повідомлень про спалах при їх роботі зведений до мінімуму. При цьому протипожежне обладнання оснащується інноваційними датчиками, які здатні визначити навіть саме незначне задимлення, що є, як правило, передвісником пожежі.

Подумайте про свою безпеку

Оптимальним варіантом забезпечення захисту різноманітних об’єктів від загорянь на їх території вважається сучасна пожежна охорона в Одесі, яка працює в автоматичному режимі. Подібні комплекси сигналізації зазвичай складаються з ряду базових елементів:

  • Датчики. Вони необхідні для оперативного виявлення джерел вогню, високих концентрацій диму або чадного газу. Працюють такі датчики за різними принципами, що збільшує ймовірність виявлення потенційно небезпечних ситуацій.
  • Контрольна панель – її можна назвати «мозком» будь-якої системи пожежної охорони в Одесі, так як вона аналізує всі повідомлення від датчиків і запускає в разі необхідності автоматику.
  • Комп’ютерний блок індикації – робоче автоматизоване місце фахівця, який відповідає за протипожежну безпеку. Даний блок відстежує і відображає на моніторі комп’ютера стан апаратури і відбуваються на об’єкті події, пов’язані з пожежною безпекою.

Пожежна сигналізація в Одесі повинна оснащуватися спеціальним джерелом енергії, який буде підтримувати протягом певного періоду часу працездатність системи при відключенні центрального електропостачання. Наявність такого джерела є обов’язковим, якщо є хоча б мінімальна ймовірність відключення об’єкта від електричної мережі.

Фахівці охоронної фірми «Карабінер» займаються розробкою проектів пожежної безпеки будь-якої складності. Ми підберемо для вас якісні компоненти для високоефективної системи, зробимо швидкий і якісний монтаж пульта пожежної охорони в Одесі, датчиків і сповіщувачів, а також інших компонентів, які потрібні для стабільної роботи автоматичної протипожежної системи.

Великим підприємствам ми можемо запропонувати послугу створення і монтажу професійних охоронно-пожежних комплексів сигналізації, які захистять майно організації і від загорянь, і від проникнення на об’єкт злочинних елементів. Подібні комплекси зараз дуже затребувані, в них інтегровані компоненти всіляких охоронних систем (СКУД, відеоспостереження та ін.). Всі дані від пожежно-охоронної системи надходять на одну контрольну панель, що полегшує процес забезпечення безпеки функціонування будь-якого об’єкта.

Приходьте до нас, коли ви потребуєте ефективної охоронно-пожежної сигналізації. «Карабінер» зробить роботу вашої компанії максимально безпечною, розробивши для об’єкта ідеальну охоронну схему, яка захистить його від зловмисників і загорянь.

Детальніше про нас