Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Охорона гаража

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Чи можна бути впевненим в тому, що ваш гараж, який знаходиться в централізовано кооперативі, стане надійною фортецею для вашого автомобіля? На жаль немає. Але, якщо в індивідуальному порядку встановити систему негайного оповіщення, іншими словами автономну сигналізацію, тоді дійсно можна спати спокійно.

В наш високотехнологічний час, ринок обладнання сигналізації пропонує широкий асортимент продукції. Залишається тільки зробити правильний вибір.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Яна
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Відгуки

Віктор
5 Травня, 2022

Дякую що продовжуєте працювати і захищати нас! Не знаю яким чином, але навіть час за який приїхали хлопці «довоєнний».

Жанна Вікторівна
17 Квітня, 2022

Задоволена вашими послугами, усім рекомендую звертатися за охороною в Карабинер.

Семен В.
25 Березня, 2022

Вдячний дівчатам з відділу обслуговування клієнтів. Навіть будучи далеко від дому вирішив усі питання швидко и легко.

Валерія
12 Березня, 2022

Вчора мало не посивіла, коли посеред ночі хтось почав колупатися в дверях. Дякую що швидко приїхали та налякали гадів!

Каріна
5 Березня, 2022

Була приєино вражена, що навіть під час тривоги в комендантську годину ви приїхали. Працюєте відмінно, дякую)))

Olga Oleynik
18 Червня, 2019

“Карабинер” молодцы!

Александр
11 Лютого, 2019

за 1,5 года только позитив от сотрудничества и качества обслуживания

Алексей
23 Січня, 2019

Хороший сервис – это тот, которого не замечаешь, он не назойливый и не требует постоянной настройки. В то же время он всегда на месте и чувствуешь что не подведет в нужную минуту. Рад что выбрал именно “Карабинер”. Экипажи стоят по всему городу для быстрой реакции, ребята всегда бдительные и вежливые, никогда не хамили даже если окно забыл закрыть или в час ночи паук на датчик движения залезет. Всегда дождутся приезда что бы проверить целостность периметра. Спасибо вам за службу!

Амина
21 Листопада, 2017

Я несколько дней общалась с менеджером, рассматривала много других вариантов, и менеждер очень много меня косультировала. У меня осталось самое положительно впечатление сотрудничества с офисом Карабинер.

Алла Федоровна
8 Червня, 2017

Молодцы мастера, уважительные, внимательные, прислушиваются к желаниям клиента.

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Принцип дії сигналізації

Завдяки встановленої гаражної радіосигналізації у вас є можливість контролювати ситуацію в необхідному приміщенні цілодобово. Автономна охоронна система негайно оповістить вас в разі злому або будь-яких протиправних діях. Слід зазначити, що такі ж повідомлення можуть приходити на пульт централізованої охорони ТОВ “Карабінер”, в разі укладення відповідного договору, або на пост охорони гаражного кооперативу.

Також до сигналізації можна підключити різні датчики (пожежні, температурні і т.д.), які не тільки сповістять вас в разі катаклізму, але і зможуть виконати ряд певних дій, наприклад відключити електромережу.

В даний час, однією з часто використовуваних охоронних систем для гаража, є так звана GSM-сигналізація. Чим вона завоювала свою популярність і які особливості її роботи, пропонуємо розглянути нижче.

Особливості роботи GSM-сигналізації для гаража

У разі будь-яких протиправних дій, GSM-сигналізація подає сигнал по мобільній мережі на ті телефонні номери, які були вказані. Залежно від обладнання, сигнал може передаватися по інтернету, оповіщаючи власника по електронній пошті. Також деякі моделі GSM-сигналізації укомплектовані виносним мікрофоном. Якщо вам необхідно прослухати приміщення, ви телефонуєте на номер сімки, яка стоїть на об’єктовому обладнанні, вводите пароль і включається прослуховування.

Дані GSM-системи мають ряд переваг, але є деякі мінуси, які також необхідно знати. Давайте почнемо з переваг.

  • Очевидним плюсом роботи автономної gsm сигналізації для гаража є те, що вона не залежить від провідного телефонного мережі і від цілісності її кабелів. Тому цю систему з легкістю можна встановлювати на віддалених від телефонних кабелів ділянках, наприклад дачі, складі, гаражі.
  • Наступним безсумнівним плюсом є можливість підключення додаткових датчиків, які дозволяють крім охоронних функцій виконувати ще ряд інших – контролювати температуру або ступінь задимлення в приміщенні, а також установку систем прослуховування, і відеоспостереження. GSM-сигналізація без проблем інтегрується з іншими системами безпеки, що допомагає з екстрених ситуацій вийти з мінімальними втратами.
  • Ще однією перевагою є автономність. Навіть при відключеному електриці, ваш маленький охоронець без проблем продовжить свою роботу на акумуляторах.

Тепер давайте поговоримо про ті недоліки, які, на жаль, присутні навіть в самих просунутих виробах.

  • Швидкість реагування сигналізації залежить від якості стільникового зв’язку. Найчастіше, за рахунок монтажних перекриттів, в гаражах може бути слабкий GSM-сигнал. У цьому випадку незайвим буде поставити підсилювач сигналу мережі, що допоможе вирішити цю проблему.
  • Наступним моментом, який може затьмарити зручність користування цією системою, є помилкові спрацьовування. Як би не переконували нас компанії-виробники в повній відсутності даної проблеми, як показує практика, помилкові спрацьовування мають місце бути навіть у найдорожчих моделей охоронної системи. Дана проблема вирішується теж досить легко – фахівці радять встановлювати в гаражі тільки найнеобхідніші датчики, адже саме їх робота призводить до тих самих помилкових спрацьовувань.

Як бачимо, переваг явно більше, ніж недоліків, які легко можна вирішити, до того ж. Ще одним важливим моментом в якісній роботі сигналізації є правильна її установка.

Установка автономної охоронної системи

Монтаж автономних систем сигналізації краще довірити кваліфікованим фахівцям. Група компаній “Карабінер” працює в охоронній сфері з 1996 року. Нашими фахівцями крім якісної установки, досвідченим шляхом будуть правильно і непомітно розміщені приймальний блок і датчики. Крім установки, ви можете розраховувати на подальше обслуговування встановлених систем безпеки, а також задавати питання по роботі сигналізації службі підтримки компанії “Карабінер”.

Детальніше про нас