Як правило, на дачі люди не проводять весь свій час, тому кожен власник дачної ділянки хоче, щоб в його відсутність на територію не проникли непрохані гості, а все майно залишалося в цілості. Правильним рішенням у такій ситуації буде установка автономної сигналізації.
Охоронне обладнання, яке є в широкому асортименті на сьогоднішній день, покликане надійно захистити вашу власність від зловмисників. Як зробити правильний вибір, встановити і користуватися – давайте розглянемо нижче.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта
Залиште онлайн заявку на послугу
Відгуки
Установка і використання охоронних систем для дачі
Більшість користувачів охоронних систем сходяться на думці, що установку такого обладнання краще довірити професіоналам. Досвід роботи фахівця дозволить обійти всі підводні камені, також ви можете розраховувати на подальше технічне обслуговування. Компанія “Карабінер” має великий досвід в установці і обслуговуванні систем сигналізації.
Ми підкажемо вам як користуватися автономною сигналізацією щоб знизити до мінімуму помилкові спрацьовування, як продовжити життя системи. Також фахівці компанії “Карабінер” допоможуть вам у виборі і установці додаткових функцій автономних охоронних систем для дачі – наприклад прослуховування, відеоспостереження, датчик чутливий до газових витокам і т.д.
З усіх питань можете звертатися до наших менеджерів. Чекаємо на ваші заявки!
Правильний вибір сигналізації для дачі
Для початку вам необхідно визначитися які функції будуть покладені на охоронну систему.
Автономна охоронна сигналізація. Принцип роботи – потужний звуковий сигнал, який подається, якщо на територію, що охороняється незаконно проникли. Завдання такої сигналізації – відлякати злодіїв, для яких буде незрозуміло, приїде група чи швидкого реагування, або це просто звуковий ефект.
Перевагами є:
- створення певного психологічного бар’єру для злодія;
- установку можна здійснювати на об’єкт навіть в тих місцях, де немає доступу до провідної мережі або gsm сигналу;
- немає додаткових витрат на абонентську плату.
Недоліки:
- якщо відбулося помилкове спрацьовування, у власника немає можливості швидко відключити сигнал;
- після того, як власником буде отримано сигнал про спрацювання, йому необхідно викликати поліцію, проте це може зайняти певний час, за яке грабіжники можуть зникнути;
- збереження майна – це відповідальність власника ділянки, так як наявність системи не дає гарантії страхової виплати в разі пограбування. Винятки становлять ті випадки, коли є додаткова страховка.
GSM сигналізація найбільш часто використовується для установки на дачних ділянках. Може бути дротової і бездротової. У першому випадку, недоліками є можливості пошкодження кабелю, залежність від мережі електроживлення і можливість навмисного пошкодження кабелю зловмисниками, в разі якщо його видно. Однак це компенсується такими плюсами: фізичні перепони, наприклад перекриття або лінії електропередач, не заважають якісному сигналу, немає потреби постійно міняти батарейки, підлягає ремонту.
У другому випадку перевагами бездротового gsm сигналізації є: простота установки, більш естетичний вигляд, можливість швидко перемістити обладнання в інше місце, немає необхідності в додатковому кріпленні, не залежить від електроживлення, ширше спектр дії за рахунок поширення сигналу радіохвилями, можливість використання розширених функцій і нестандартних рішень. Недоліком бездротової gsm-сигналізації можна назвати зміну батарей або зарядку акумулятора, фізичні та радіоперешкоди, залежність від якості gsm-сигналу.
Охоронна система GSM, забезпечить не тільки спрацювання тривожного сигналу, але також оповіщає власника про незаконні дії на території, що охороняється відправляючи повідомлення, або здійснюючи дзвінок на вказаний мобільний телефон.
Перевагами є:
- легкість в установці;
- невисока вартість при високій надійності;
- широта зони дії;
- безліч моделей з різною комплектацією;
- можливість оповіщення близько 10 телефонних номерів;
- можливість прослуховувати територію, що охороняється.
Недоліки:
- можлива втрата часу з моменту спрацьовування і подальшої вами реакції на сигнал;
- при низьких температурах в місці установки акумулятор розряджається швидше (це відноситься до бездротових систем).
Пультова. Підключається до пульту охорони, за рахунок чого відразу після надходження сигналу про незаконні дії на території, що охороняється, туди здійснює виїзд команда швидкого реагування. При цьому ставиться до відома власник дачної ділянки.
Перевагами є:
- постійний контроль ваших володінь охоронним агентством;
- негайна реакція у випадку спрацювання сигналізації, навіть якщо власника території немає на місці;
- страховка, за договором з охоронною фірмою.
Недоліки:
- обов’язкове виконання вимог охоронної структури (наприклад встановлення металевих грат на вікна нижніх поверхів будинку);
- при охороні дачної ділянки, що не береться до уваги зовнішній периметр;
- обов’язкова абонентська плата.
Всі ці види охоронних систем з успіхом використовують на дачних ділянках, заміських будинках, котеджах. Вибір залежить від вас, а як правильно його зробити, допоможуть фахівці в цій сфері, наприклад компанія “Карабінер”, яка успішно працює з усіма видами охоронних послуг.