Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Тривожно-охоронна сигналізація

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Охоронна сигналізація буває автономної або підключається до пульту охорони. У першому випадку при проникненні зловмисника на об’єкт, що знаходиться під сигналізацією, обладнання видає тривожні сигнали у вигляді гучного звуку (сирени) і яскравого світла.

Якщо ж така апаратура підключається до диспетчерського охоронному пульту, при зломі будівлі (офісу, житлової квартири) вона відсилає сигнал диспетчеру, який направляє на об’єкт, що охороняється адресу наряд озброєних співробітників безпеки.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Константин
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Охорона офісів або будь-якого іншого об’єкта в Одесі

Працююча цілодобово тривожно-охоронна сигналізація в Одесі – це ідеальний спосіб захисту будь-якого об’єкта, починаючи від житлового будинку або квартири і закінчуючи приміщеннями комерційних фірм і виробничих підприємств. Під охоронною сигналізацією розуміють набір спеціальних датчиків, сповіщувачів та індикаторів, які монтуються на будь-якому об’єкті з метою запобігання проникнення на нього сторонніх осіб.

Як бачимо, пультова охорона офісів в Одесі (як і будь-яких інших об’єктів) краще установки простий автономної сигналізації. Так як вона не тільки гарантує збереження майна на території, що захищається, а й дозволяє групам швидкого реагування затримувати злочинців. Але навіть такі запобіжні заходи не забезпечують стовідсоткового захисту об’єкта. Підвищити ефективність його охорони можна за допомогою установки тривожно-охоронної сигналізації в Одесі.

У складі сигналізації, крім стандартного устаткування для подачі сигналу про проникнення сторонніх осіб, передбачається наявність спеціальної тривожної кнопки. З її допомогою ви можете викликати співробітників безпеки в екстрених ситуаціях (наприклад, коли бачите, що на об’єкт, що охороняється «ломляться» правопорушники). Тривожна сигналізація оптимальна для ситуацій, коли в квартирі або на території підприємства постійно знаходяться люди, але це не зупиняє зловмисників, які вирішили напасти на об’єкт.

Базове устаткування для послуги

  1. Контрольна панель
  2. Клавіатура
  3. Датчик руху
  4. Датчик відкривання дверей
  5. Пожежний сповіщувач
  6. Пульт управління з кнопкою тривожної сигналізації
  7. Сповіщувач розбиття скла

Максимальний рівень безпеки для охорони офісу

Поєднання тривожної кнопки і стандартної охоронної сигналізації забезпечує максимальний рівень безпеки будь-якого об’єкта, а також громадян, які на ньому знаходяться (працюють, живуть). Саме тривожно-охоронну апаратуру служба охорони «Карабінер» радить встановлювати власникам бізнесу на їх підприємствах, в офісах, на складах, призначених для зберігання матеріальних цінностей. Чи не буде вона зайвою і для просто забезпечених людей, які турбуються про своє майно і не хочуть стати жертвою бандитського нападу у власному житлі.

Якщо ви замовляєте пультової охорону офісів в Одесі в нашій компанії (або охорону приватного житла), ми встановлюємо в приміщеннях, які захищаються потрібну кількість датчиків. Їх завдання – сигналізувати на пульт охорони про те, що сталося відкривання дверей або вікна. Коли на об’єкт заходите ви, потрібно повідомити (по телефону) про це диспетчеру, щоб він зрозумів – незаконного проникнення немає. А ось якщо в приміщення «рветься» чужа людина, диспетчер не отримує від нього підтвердження законності перебування на об’єкті, і оперативно висилає співробітників на об’єкт, що охороняється адресу.

«Карабінер» стане ефективним захисником вашого майна. Досить замовити у нас установку комплекту тривожно-охоронної сигналізації. Її монтаж ми виконаємо протягом доби після укладення контракту з вами. Насолоджуйтесь безпечним життям!

Детальніше про нас