Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Тривожна сигналізація

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Раніше тривожна сигналізація в Одесі встановлювалася в основному на торговельних підприємствах і складських приміщеннях. Зараз монтаж тривожної кнопки в рамках комплексної системи захисту житлових об’єктів замовляють і прості громадяни, що піклуються про збереження свого майна і про свою особисту безпеку.

Описувана кнопка, як правило, ставиться в непомітному для сторонньої людини місці. Про те, де вона розташована, знає тільки замовник охоронної послуги (члени його сім’ї, співробітники магазину або складу, де встановлюється тривожна сигналізація). В супермаркетах такі кнопки монтують під прилавками, біля кас, із зворотного боку вітрин.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Константин
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Відгуки

Виталик
13 Червня, 2020

Комплексный подход, компетентные сотрудники – оценка 11 из 10

Снежанна
2 Червня, 2020

Отличная фирма, лучшие в городе. Спасибо за приятное обслуживание, скорость, причём не только групп, а и всех отделов. Приятно знать, что в нашей стране существует достойный сервис.

Георгий
4 Червня, 2018

Руководству компании Карабинер. Спасибо за профессиональную работу вашего экипажа, прибывшему по вызову по адресу Тульская .. за 2 минуты – это супер!!! Так было профессионально, что забыл узнал имя членов экипажа. Большое спасибо!

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Тривожна сигналізація в Одесі – захистіть себе від злочинців!

Так звана “тривожна” кнопка (кнопка тривожного виклику в Одесі) являє собою дуже ефективний засіб, що забезпечує особисту безпеку людини і його майна. При натисканні на неї сигнал тривоги відправляється на пульт охорони, і диспетчер висилає на допомогу групу оперативного реагування. Співробітники групи оснащені засобами самооборони і службовою зброєю, що дозволяє їм усунути надзвичайну ситуацію (захистити клієнта або об’єкт, що знаходиться під охороною).

Базове устаткування для послуги

  1. Контрольна панель
  2. Пульт управління з кнопкою тривожної сигналізації

Будьте впевнені у своїй безпеці!

При виникненні небезпеки людина натискає кнопку тривожного виклику в Одесі і чекає навчених і озброєних співробітників служби охорони, які швидко прибувають на місце надзвичайної події. Наприклад, наша компанія «Карабінер» гарантує прибуття групи швидкого реагування на об’єкт, що охороняється протягом максимум п’яти хвилин.

Крім описаної стаціонарної тривожної кнопки, яку ставлять в чітко визначеному місці, існує й мобільна її версія. Як правило, кнопку подачі сигналу про допомогу монтують в звичайний на вигляд брелок. При виникненні небезпеки вам досить натиснути на нього і чекати прибуття співробітників «карабінерів», які зможуть вирішити будь-які проблеми.

Дуже часто тривожну сигналізацію в Одесі замовляють у нас представники бізнесу. Вони не можуть нехтувати своєю особистою безпекою, а також безпекою своїх фірм і співробітників, які працюють в офісах. В якій би сфері бізнесу ви не працювали, тривожна кнопка стане надійним помічником, вберігає вас і вашу справу від злочинних намірів зловмисників.

Кнопка тривожного виклику також рекомендована до встановлення в різних громадських установах, освітніх закладах, банках і представництвах організацій, що видають кредити населенню. Незамінна вона і в медичних установах, співробітники яких часто стикаються з проявами агресії з боку неадекватних (що знаходяться під дією наркотиків, спиртного, в психічно збудженому стані) відвідувачів і пацієнтів.

В наші дні нерозумно не скористатися всіма охоронними можливостями, наданими тривожної сигналізації. Це стосується і звичайних людей, які, на жаль, не можуть відчувати себе в цілковитій безпеці навіть у власній оселі. Уявіть, що до вас в будинок ломиться невідома особа з явно злочинними намірами. Ви викличете поліцію, але не факт, що наряд приїде до того моменту, як злочинець зможе проникнути у ваше житло і накоїти чимало лиха.

Подібних проблем ніколи не виникає у громадян, що підключили тривожну сигналізацію в службі безпеки «Карабінер». Ми завжди готові прийти до вас на допомогу, як тільки з об’єкту, що охороняється надійде тривожний виклик. Співпрацюйте з професіоналами, які беруть всі турботи по охороні вас і вашого майна в свої руки!

Детальніше про нас