Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

Тривожна кнопка

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Для забезпечення надійної охорони різних об’єктів – торгівлі, офісних приміщень, навчальних закладів та інших установ, а також приватних територій, використовується такий пристрій, як “тривожна кнопка”. Під цим поняттям мається на увазі портативна бездротова сигналізація, брелок, при необхідності після натискання подає тривожний сигнал на головний пост охорони. Якщо на територію проникли зловмисники, з метою пограбування або інших протиправних дій, за допомогою такої кнопки, брелока викликається служба охорони.

Щоб виклик був оперативно прийнятий і оброблений, звертайтеся в надійну охоронну компанію. Такою є Карабінер, фахівці якої стоять на варті порядку вже більше 20-ти років. Як тільки сигнал буде переданий на центральний пульт, бригада охорони, в найкоротші терміни приїжджає на виклик в повній готовності.

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Константин
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Відгуки

Павел С.
18 Липня, 2020

В квартиру давно уже установил охранное оборудование, а этой весной еще и дачу на Заточке подключил. Карабинером доволен, доверяю им, ни разу не было проблем. Всегда четко приезжают. Теперь еще и отпадает необходимость внесезон мотаться на дачу.

Любовь
2 Липня, 2020

С Карабинером уже 7 лет, и никогда не променяю на другую службу. Уж насколько я привередливая клиентка, но все мои вопросы решаются оперативно и на высшем уровне. Очень довольна, рекомендую!

Марина Чередник
28 Червня, 2020

Сменила две охранные компании, пока не подключилась к Карабинеру. Очень довольна, и ценой, и скоростью реакции парней на вызовы. Так держать!

Yaroslav Sidorenko
29 Вересня, 2018

ну красавцы, что тут скажешь!

Oleg kolos
23 Вересня, 2018

Хорошая служба охраны. Лучшие цены.

Pasternachenko Semen
29 Червня, 2018

Карабинером пользуюсь год, очень доволен!

Dina Zdanevych
5 Грудня, 2017

Карабинер-вы лучшие!

Olga Dyulgerova
13 Жовтня, 2017

Поддерживаю! Молодцы!

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

Установка тривожної кнопки

Монтаж охоронних пристроїв краще довірити професійних установників. Адже від правильного розташування таких систем, буде залежати якість роботи всієї охорони.

Фахівці компанії Карабінер оперативно і якісно виконають установку кнопки тривожної сигналізації в будинках, квартирах, офісах. Також ми займаємося підключенням охоронних gsm систем в школах, ВУЗах, торговельними або адміністративних будівлях.

Перед установкою в обов’язковому порядку виконуються розрахунки, що враховують особливості планування будівель або приміщень, розташування меблів і інші моменти. Якщо мова йде про офісні приміщення, то кнопку можна встановити в декількох місцях, наприклад на ресепшн і підсобному приміщенні, це підвищить рівень захисту.

Монтаж тривожної кнопки варто виконувати в місцях, які будуть приховані від очей зловмисників, при цьому без проблем буде доступний мешканцям або працівникам охоронюваного приміщення.

Також, крім стаціонарної кнопки, можливе використання мобільного gsm. У цьому випадку монтаж не знадобиться, так як сам пристрій є бездротовим і за зовнішнім виглядом схоже на брелок. Гідність мобільного, бездротового пристрою в тому, що їм можна скористатися незалежно від того, в якій частині приміщення ви в даний момент знаходитеся, головне, щоб такий брелок був під рукою.

тревожная кнопка 2

Переваги використання кнопки тривоги

Тривожна кнопка gsm сигналізації, в наш час є досить поширеним рішенням для охорони об’єкта. І це не дивно, з огляду на її гідності:

  • Надійно. За рахунок того, що передача інформації можлива двома каналами (основним і додатковим), її надійність підвищується вдвічі.
  • Ефективно. Установка gsm сигналізації ефективно подбає про охорону території, на якій вона встановлена.
  • Оперативно. Команда швидкого реагування моментально виїжджає на виклик і прибуває на пункт протягом найкоротшого часу.
  • Вигідно. Ціна на сам пристрій є досить невисокою, а якщо виконувати всі роботи в комплексі, то вартість вас приємно порадує.

Однак, при всіх перевагах, слід враховувати, що використання тільки бездротової тривожної кнопки, для забезпечення повної безпеки, недостатньо. Виною тому людський фактор – в дію пристрій приводиться виключно натисканням, тому, якщо в момент проникнення зловмисників на територію, що охороняється, поруч із пристроєм не буде людини, який його натисне, сигналізація не спрацює.

У зв’язку з цим, крім тривожної сигналізації, в той час, коли на території, що охороняється НЕ буде людей, краще використовувати додатковий вид охоронної сигналізації. Це забезпечить більш надійний захист вашого майна.

Фахівці компанії Карабінер виконають підбір і якісний монтаж мобільного gsm сигналізації, а також забезпечать комплексне рішення безпеки об’єктів, які необхідно охороняти. Наші екіпажі швидкого реагування прибувають на місце виклику в повній готовності за лічені хвилини, тому ви можете бути впевнені в надійному захисті.

Для більш повної інформації про наші послуги – зв’яжіться з менеджером компанії Карабінер, зручним для вас чином.

Детальніше про нас