Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Заявка на послугу

GSM сигналізація

Об'єктів під охороною
0
Замовити ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Наш консультант готовий відповісти на будь-які ваші запитання.

Охоронна GSM сигналізація в Одесі є найоптимальнішим і найбільш затребуваним методом забезпечення охорони території заміського будинку, квартири. Охоронна система справно функціонує в цілодобовому режимі, дозволяючи вирішити відразу кілька найважливіших складових надійної безпеки.

По-перше, технологія розроблена таким чином, що при перших спробах проникнення всередину приміщення гучний сигнал надходить і на центральний пультк оператору, і у вигляді sms оповіщення власнику нерухомості.

По-друге, система передбачає наявність високочутливих датчиків руху, що реагують на людину і тварину. По-третє, це найбільш вигідне вкладення коштів в програмне забезпечення, а відповідно, і в надійну охорону офісу і вдома.

 

Дізнайтеся вартість
охорони свого
об’єкта

Константин
Фахівець по роботі з клієнтами

Залиште онлайн заявку на послугу

Як працює система

Заявка
Договор
Монтаж
Навчання
Моніторинг
Реагування
Підтримка
Заявка

1. Заповніть онлайн-форму в пару кліків
2. З вами зв’язується наш менеджер, безкоштовно підбирає потрібний комплект обладнання, враховуючи особливості об’єкта
3. Менеджер складає кошторис і озвучує вартість

Договор

1. Менеджер готує договір на обраний вид послуг
2. Встигніть підключитися по акції і заощаджуйте

Монтаж

1. Обумовлюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульту
2. У середньому, інженери проводять монтаж стандартного комплекту обладнання за 1 годину

Навчання

1. По закінченню монтажних робіт наш фахівець навчає вас працювати з системою
2. Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об’єктом і господарями об’єкта

Моніторинг

За станом об’єкта стежать диспетчери пульта централізованого спостереження. Отримавши сигнал тривоги, диспетчер проаналізує його і направить найближчу групу швидкого реагування. У разі загрози оператор зв’яжеться з вами або довіреними особами та повідомить про ситуацію.

Реагування

Група швидкого реагування вибирає найближчий шлях до об’єкта, враховуючи стан на дорогах. Протягом 3-5 хвилин група прибуває на об’єкт і проводить огляд.

Підтримка

Зателефонувати на пульт централізованого спостереження можна в будь-який час дня і ночі.

Також на сайті ви можете знайти зручні чати для спілкування з менеджерами абонентського відділу, які проконсультують з питань нарахування абонентської плати, особистого кабінету і мобільного застосування.

Ще ви можете звернутися до нас за тех.обслуговування обладнання або за встановленням додаткових датчиків.

GSM сигналізація Одеса і бездротова gsm сигналізація

Компанія «Карабінер» здійснює монтаж і супровід GSM-сигналізації, що дозволяє забезпечити високоефективну охорону підприємства і приватного житла.

Переваги установки GSM сигналізації

Дана охоронна система передбачена для цілодобового спостереження і реагування всередині і ззовні торгових і складських приміщень, квартир, приватних котеджів, невеликих офісів, гаражів. Вона універсальна, ідеально підходить для будь-якої будівлі, адже для її підключення не потрібно прокладка проводів. Робота технічних фахівців включає монтаж охоронної GSM сигналізації, підключення об’єкта до каналів зв’язку, пожежної та тривожної кнопок, що передає сигнал на центральний пульт групи компаній ТОВ «Карабінер».

Система GSM сигналізації для квартири і будинки має ряд переваг:

  • Бездротова установка з ультразвуковим датчиком, що спрощує процес монтажу.
  • Передача сигналу по радіоканалу – пультова охорона, як і тривожна кнопка спрацьовують миттєво.
  • Підключення датчиків надходження в приміщення газу або диму, відкриття дверей або вікон, пересування.
  • Миттєве сповіщення, що включає передачу сигналу на пульт охорони, включення сирени, затримання злочинців на території, що
  • охороняється, спрацьовування груп затримання за участю органів внутрішніх справ, система також передбачає відправку інформаційних повідомлень власнику нерухомості.
  • Установка камер спостереження, призначених для виявлення, попередження посягань на об’єкти, що охороняються, які дозволяють контролювати ситуацію всебічно.
  • Всі сигнали автоматично передаються на пульт централізованої охорони «Карабінер».
  • Доступна вартість, прописана в договорі на надання охоронних послуг. Абонентська плата за обслуговування охоронної системи прийнятна і незмінна.

Бездротова GSM сигналізація в системі «розумний дім»

Бездротова GSM сигналізація вважається невід’ємною частиною «розумного будинку», адже програмне забезпечення практично зовсім, працює безперебійно, наряди поліції і групи швидкого реагування компанії «Карабінер» блискавично відповідають на кожен сигнал. Сьогодні існує величезна кількість різноманітних систем безпеки: охоронні оптико-електронні системи, установка акустичних датчиків, сучасних систем відеоспостереження, GSM технологій.

Ми працюємо у всіх районах Одеси, утримуючи під контролем стан підключеного обладнання. З компанією ТОВ «Карабінер» ви отримаєте можливість відтворити надійну безпеку в рамках системи «розумний дім». Наш технічний фахівець проведе курс навчання клієнтів з використання охоронної системи. Навіть під час своєї відсутності на об’єкті ви будете інформовані про його стан. Всього кілька днів, витрачених на установку і підключення бездротового обладнання, – і ваше майно буде надійно захищене. Звертайтеся!

Специфіка підключення gsm сигналізації

Установка і монтаж GSM сигналізації – одна з послуг охоронного підприємства «Карабінер». В роботі використовується перевірене, інноваційне обладнання, яке пройшло багаторазові тестування. Монтаж проводиться гранично швидко і не вимагає яких-небудь змін в інтер’єрі. Відсутність проводів дозволить зберегти дизайн в первісному вигляді. Крім того, таке обладнання менш помітно для оточуючих.

Обслуговування системи включає безперервний сигнал з центральним охоронним пультом, завдяки чому після включення сирени на об’єкт в лічені хвилини прибуде група швидкого реагування. Це дозволить убезпечити майно, запобігти проникненню і виключити загрозу життю знаходяться всередині людей.

Детальніше про нас