Охорона периметра
 • Середній час прибуття - 5 хвилин
 • Монтаж устаткування в день звернення за 3 години
 • 4 каналу передачі сигналу про тривогу
 • Сертифіковане надійне обладнання
 • Технічна підтримка 24/7
Подивитися відгуки
Узнай стоимость
охраны своего объекта

Базове устаткування для послуги

 1. Активний двопроменевий інфрачервоний сповіщувач
 2. Вуличний пасивний сповіщувач для захисту фасадів будівель

Дополнительные опции

Нічний режим
Послуга дозволяє поставити об'єкт на охорону тоді, коли ви знаходитесь усередині приміщення, що охороняється , наприклад під час сну.
SMS розсилка
Для будь-яких об'єктів здійснюється розсилка SMS повідомлень про тривоги і постановки / зняття з охорони.
Пароль під примусом
Створюється спеціальний пароль для зняття з охорони , але при цьому на пульт надходить тривога .
Деталізація подій
Можливість зручно переглянути статистику часу і статистики різних подій
Консультант Яна

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(048) 777 27 37

Порядок роботи з карабінером

Ви телефонуєте нашому менеджеру і обговорюєте деталі об'єкту, що охороняється
Менеджер складає кошторис і озвучує вам вартість.
Ми готуємо договір на даний вид послуг.
Обговорюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульта.
По закінченні монтажних робіт наш фахівець інструктує вас, як працювати з системою.
Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об'єктом і господарями об'єкта.
Користуєтеся системою, своєчасно вносячи абонентську плату в будь-якому відділенні банку.

Охорона периметра в Одесі – перший бар’єр безпеки на шляху до вашого будинку

Периметр будь-якого об’єкта, будь то територія підприємства або заміська ділянка, що знаходиться у володінні приватної особи, є зоною, звідки повинна починатися «зустріч» зловмисників.

Саме на кордонах вашого володіння бажано встановлювати спеціальну сигналізацію, яка забезпечить вашу особисту безпеку та збереження майна. Вона буде виконувати функцію «першого охоронного бар’єру», який не зможуть пройти злочинці, щоб дістатися до цінностей, що знаходяться в будинку або у дворі. Тому кваліфікована охорона периметра в Одесі так важлива для людей, звиклих жити комфортно і без страху перед пограбуваннями.

Сигналізація, що встановлюється по периметру об’єкта, а також інші засоби його захисту є окремою системою безпеки. Її завдання полягає в ранньому виявленні зловмисників, які проникли (або намагаються проникнути) на охоронювану територію, і подачі відповідного сигналу на пульт охорони.

Особливості систем охорони периметрів в Одесі вимагають, щоб захист території об’єкта виконувалася із застосуванням відеокамер, які ведуть спостереження за межами ділянки, а також охоронної сигналізації. Ефективність подібних систем дуже висока.

Обладнання, що використовується

Захист периметра в Одесі в наші дні може здійснюватися за допомогою самого різного охоронного обладнання. Воно має власні характеристики, технічні можливості, принципи функціонування і вартість. Можна виділити кілька найбільш поширених систем периметральної охорони:

 • Вібраційні. Ці системи використовують сенсорний спеціальний кабель, який під’єднується до огорожі і подає сигнал тривоги при впливі на паркан. Перевага – можливість підключення бетонних і сіткових металевих огорож.
 • Радіохвильові – двопровідникові комплекси для створення об’ємної області захисту. Як тільки сторонній входить в цю область, система посилає сигнал про несанкціоноване проникнення на територію.
 • Радіопроменеві – системи, ідентичні радіохвильовим за принципом своєї дії. Мають серйозний недолік – при зміні погоди (вітер, сильний дощ) схильні до частих помилкових спрацьовувань.

Найбільш ефективними системами захисту периметра в Одесі фахівцями визнаються інфрачервоні комплекси. Саме їх використовує наша компанія «Карабінер». Ми переконалися, що вони є найнадійнішими і при цьому порівняно недорогими. А головне – такі системи стають надійними захисниками території, що охороняється.

Інфрачервоний охоронно-сигналізаційний комплекс складається з двох сповіщувачів:

 • пасивного, який монтується з метою захисту фасадів будинків;
 • активного з двома інфрачервоними променями.

Зазначені промені не видно, при цьому вони постійно перебувають у робочому стані. При проникненні в заборонену область зловмисник на деякий час перекриває своїм тілом промінь, що призводить до спрацьовування сигналізації. Інфрачервона система, крім променів, обов’язково має приймальний пристрій. Відстань між променями і цим приймачем і визначає площу території, яку може покрити описана система охорони периметра в Одесі. Дана величина може досягати показника в кілька сотень квадратних метрів.

Звертайтеся в компанію «Карабінер», якщо ви хочете бути впевненим у безпеці периметра своєї приватній території. За кілька годин, використовуючи новітні технічні досягнення сучасної науки, ми створимо навколо вашого будинку нездоланний для злочинних елементів бар’єр.