Охорона квартири
 • Середній час прибуття - 5 хвилин
 • Монтаж обладнання в день звернення за 3 години
 • 4 канали передачі сигналу про тривогу
 • Сертифіковане надійне обладнання
 • Технічна підтримка 24/7
Подивитися відгуки
Узнай стоимость
охраны своего объекта

Базове обладнання для послуги

 1. Контрольна панель
 2. Клавіатура
 3. Датчик руху
 4. Датчик відкривання дверей
 5. Пульт керування з кнопкою тривожної сигналізації

Дополнительные опции

Нічний режим
Послуга дозволяє поставити об'єкт на охорону тоді, коли ви знаходитесь усередині приміщення, що охороняється , наприклад під час сну.
SMS розсилка
Для будь-яких об'єктів здійснюється розсилка SMS повідомлень про тривоги і постановки / зняття з охорони.
Пароль під примусом
Створюється спеціальний пароль для зняття з охорони , але при цьому на пульт надходить тривога .
Деталізація подій
Можливість зручно переглянути статистику часу і статистики різних подій
Консультант Яна

Ліда

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 558 10 58

(067) 558 10 58

(067) 558 10 58

(048) 777 27 37

Порядок роботи з карабінером

Ви телефонуєте нашому менеджеру і обговорюєте деталі об'єкту, що охороняється.
Менеджер складає кошторис і озвучує вам вартість.
Ми готуємо договір на даний вид послуг.
Обговорюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульта.
По закінченні монтажних робіт наш фахівець інструктує вас, як працювати з системою.
Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об'єктом і господарями об'єкта.
Користуєтеся системою, своєчасно вносячи абонентську плату в будь-якому відділенні банку.

Сигналізація для квартири в Одесі – ваше житло в цілковитій безпеці!

Квартира будь-якої сучасної людини повинна бути його фортецею – місцем, де він відчуває себе в цілковитій безпеці і яке він може сміливо залишати на місяці або кілька днів без нагляду. Кожен хоче бути впевненим, що ніхто не проникне в його житло, поки він відсутній. Сигналізація для квартири в Одесі, що встановлюється фахівцями нашого охоронного підприємства «Карабінер», призначена саме для того, щоб ваша «фортеця» була неприступною для людей з недобрими намірами.

До рішення про необхідність монтажу охоронної системи в житловому приміщенні кожна людина схиляється з різних причин. Хтось дізнається, що його сусіда по сходовому майданчику чи під’їзду обікрали, винісши всі речі з квартири, поки господаря не було вдома. Інші дивляться телевізор з новинами про надзвичайні події, в яких дуже часто говорять про пограбування осель. Найгіршим «приводом» для взяття квартири під охорону в Одесі є ситуація, коли людину вже обікрали.

У кожному разі, розумна людина рано чи пізно розуміє, що вартість сервісів з охорони його житла не порівнянна з моральними та суто матеріальними втратами, які він несе у разі злому злочинцями його будинку.

Довіртеся професіоналам!

Установка сигналізації для квартири в Одесі дає повну гарантію на збереження вашого житла за умови, що його охорону ви довіряєте справжнім професіоналам в цьому питанні. Охоронна фірма «Карабінер» має у розпорядженні всі сучасні технічні засоби і колектив фахівців, що забезпечують стовідсотковий захист вашого будинку від злочинних посягань.

Нами пропонується ефективна, перевірена часом пультова охорона квартир в Одесі. Ми використовуємо тільки сертифіковане закордонне обладнання та інноваційну технічну оснащення, які монтуються на об’єкті в короткі терміни і при цьому використовуються без збоїв протягом тривалого часу. Періодично всі елементи сигналізації для квартир в Одесі перевіряються нашими техніками, що виключає ймовірність виходу обладнання з ладу.

Що потрібно для установки сигналізації

У мінімальний комплект для установки сигналізації для квартири в Одесі входять лише п’ять компонентів:

 • клавіатура;
 • контрольна панель;
 • два датчики – один реагує на відкривання вхідних дверей, другий – на рух людини по житлу;
 • пульт управління системою, який забезпечується кнопкою виклику загону швидкого реагування.

При установці цього устаткування і підключенні вашого житла до диспетчерського охоронного пульту «Карабінер», ви можете не сумніватися в тому, що ваша квартира стала тією самою «фортецею». Охорона квартири в Одесі вбереже вас від «нежданих гостей» тоді, коли вас немає вдома, а також забезпечить вашу особисту безпеку, якщо ви перебуваєте у себе в оселі, а хтось «ломиться» у вхідні двері з явно злочинними намірами.

Якщо ви відсутні, а квартирні злодії намагаються проникнути у ваше житло, сигнал про це відразу ж надходить до наших диспетчерам. Співробітник компанії чекає близько 30 секунд підтвердження про те, що квартиру відкрив її господар. Якщо такого підтвердження від вас не надходить, до охоронюваного об’єкту відразу ж висилається підготовлена ​​група фахівців, і злочинці затримуються на місці. Саме так просто і надійно працює пультова охорона вашої квартири в Одесі.

Тривожна кнопка на пульті на управління системою необхідна для інших ситуацій. Припустимо, ви знаходитесь вдома, а до вас у квартиру хтось намагається потрапити, погрожуючи вам розправою. Просто натискаєте на тривожну кнопку і через 5 хвилин наші співробітники, екіпіровані зброєю та спеціальними засобами, прибувають до вас на допомогу.

Замовляйте послугу «квартира під охорону» в Одесі та живіть собі на втіху, не боячись злочинців. Ваше життя і майно перебувають у повній безпеці!