Охорона будинку
 • Середній час прибуття - 5 хвилин
 • Монтаж обладнання в день звернення за 3 години
 • 4 канали передачі сигналу про тривогу
 • Сертифіковане надійне обладнання
 • Технічна підтримка 24/7
Подивитися відгуки
Узнай стоимость
охраны своего объекта

Базове устаткування для послуги

 1. Контрольна панель
 2. Клавіатура
 3. Датчик руху
 4. Датчик відкривання дверей
 5. Пульт керування з кнопкою тривожної сигналізації
 6. Сповіщувач розбиття скла
 7. Пожежний сповіщувач
 8. Детектор витоку газу
 9. Зовнішня сирена

Дополнительные опции

Нічний режим
Послуга дозволяє поставити об'єкт на охорону тоді, коли ви знаходитесь усередині приміщення, що охороняється , наприклад під час сну.
SMS розсилка
Для будь-яких об'єктів здійснюється розсилка SMS повідомлень про тривоги і постановки / зняття з охорони.
Пароль під примусом
Створюється спеціальний пароль для зняття з охорони , але при цьому на пульт надходить тривога .
Деталізація подій
Можливість зручно переглянути статистику часу і статистики різних подій
Консультант Міла

Міла

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 556 27 35

(067) 556 27 35

(067) 556 27 35

(048) 777 27 37

Порядок роботи з карабінером

Ви телефонуєте нашому менеджеру і обговорюєте деталі об'єкту, що охороняється.
Менеджер складає кошторис і озвучує вам вартість.
Ми готуємо договір на даний вид послуг.
Обговорюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульта.
По закінченні монтажних робіт наш фахівець інструктує вас, як працювати з системою.
Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об'єктом і господарями об'єкта.
Користуєтеся системою, своєчасно вносячи абонентську плату в будь-якому відділенні банку.

Сигналізація для дому в Одесі – захистіть своє майно

Сучасна пультова охорона будинків в Одесі оберігає ваше житло від крадіжки майна, а також забезпечує вашу особисту безпеку. Особливо важливі професійні охоронні заходи в тих випадках, коли приватний котедж або будинок знаходяться на деякій відстані від міста. У подібних ситуаціях ризик розкрадання матеріальних цінностей збільшується в рази. Втім, і в будинках, розташованих у межах великих населених пунктів, надійна сигналізація не буде зайвою, враховуючи нинішній стан справ зі злочинністю в країні. Стандартна сигналізація для дому в Одесі складається з наступних елементів:

 • клавіатура ;
 • зовнішня сирена ;
 • контрольна панель ;
 • пожежний сповіщувач ;
 • датчики відкривання дверей і руху;
 • детектор витоку газу;
 • пульт керування;
 • сповіщувач розбиття скла.

Пульт управління зазначеним обладнанням обов’язково оснащується кнопкою, що дозволяє викликати охорону в надзвичайних ситуаціях ( «тривожна кнопка »). Користуватися нею стоїть у випадках, коли у ваше житло намагаються потрапити злочинці і ви нічим не можете їм перешкодити. Окремо можна встановити систему відеоспостереження за вашим будинком .

Будьте спокійні за своє майно

Охорона будинку в Одесі від «карабінерів» – це ваш спокійний сон у своєму житло і безпеку кожного члена сім’ї, а також відсутність занепокоєння про збереження нерухомості в той час, коли ви поїхали у відпустку. Ви телефонуєте нашим менеджерам, робите замовлення, і протягом трьох годин наші фахівці монтують все обладнання, навчають вас правилам роботи з ним, демонструють ефективність сигналізації для будинків в Одесі. Тепер ваша нерухомість надійно захищена від злочинців. Просто не забувайте вносити своєчасно абонентську плату за послуги «карабінерів». Платежі приймаються в будь-якому одеському банку.

Принцип работы пультовой охраны дома в Одессе достаточно прост и надежен. Если кто-то открывает входную дверь охраняемого объекта, на пульт оператора компании «Карабинер» поступает сигнал. В течение 30 секунд ожидается звонок с паролем на открытие двери, который подтверждает то, что в дом вошел его хозяин. Если такого звонка нет, это означает, что в жилище пробрался злоумышленник. На место сразу выезжает группа оперативного реагирования и задерживает преступника «на горячем».

Принцип роботи пультової охорони будинку в Одесі досить простий і надійний. Якщо хтось відкриває вхідні двері охоронюваного об’єкта, на пульт оператора компанії « Карабінер » надходить сигнал. Протягом 30 секунд очікується дзвінок з паролем на відкриття дверей, який підтверджує те, що в будинок увійшов його господар . Якщо такого дзвінка немає , це означає, що в житлі пробрався зловмисник. На місце одразу виїжджає група оперативного реагування і затримує злочинця «на гарячому» .

Ваш будинок в надійних руках.

Ми володіємо великою кількістю добре підготовлених фахівців, які виїжджають на тривожні виклики, і цілою мережею оперативних постів. При надходженні з охоронюваного об’єкта сигналу тривоги до нього негайно відправляється найближча група. За рахунок цього час прибуття до місця події обчислюється хвилинами. За такий короткий період злочинець нічого не встигне викрасти з вашого будинку. «Карабінер» несе матеріальну відповідальність за збереження майна на охоронюваному об’єкті, що чітко прописується в угоді на надання послуг з охорони будинків в Одесі.

Сміливо залишайте свою нерухомість без нагляду, відправляючись у відпустку за кордон. « Карабінер » забезпечуватиме безпеку вашого житла цілодобово. Вашій дому не будуть загрожувати пожежі і злочинці , якщо його охороною займається наше підприємство, яке користується заслуженою популярністю за високу якість надаваних сервісів.