Охорона дачі
 • Середній час прибуття - 5 хвилин
 • Монтаж устаткування в день звернення за 3 години
 • 4 каналу передачі сигналу про тривогу
 • Сертифіковане надійне обладнання
 • Технічна підтримка 24/7
Подивитися відгуки
Узнай стоимость
охраны своего объекта

Базове устаткування для послуги

 1. Контрольна панель
 2. Клавіатура
 3. Датчик руху
 4. Датчик відкривання дверей
 5. Пульт керування з кнопкою тривожної сигналізації
 6. Сповіщувач розбиття скла
 7. Пожежний сповіщувач
 8. Детектор витоку газу
 9. Зовнішня сирена

Додаткові опції

Нічний режим
Послуга дозволяє поставити об'єкт на охорону тоді, коли ви знаходитесь усередині приміщення, що охороняється , наприклад під час сну.
SMS розсилка
Для будь-яких об'єктів здійснюється розсилка SMS повідомлень про тривоги і постановки / зняття з охорони.
Пароль під примусом
Створюється спеціальний пароль для зняття з охорони , але при цьому на пульт надходить тривога .
Деталізація подій
Можливість зручно переглянути статистику часу і статистики різних подій
Консультант Міла

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(048) 777 27 37

Порядок роботи з карабінером

Ви телефонуєте нашому менеджеру і обговорюєте деталі об'єкту, що охороняється
Менеджер складає кошторис і озвучує вам вартість.
Ми готуємо договір на даний вид послуг.
Обговорюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульта.
По закінченні монтажних робіт наш фахівець інструктує вас, як працювати з системою.
Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об'єктом і господарями об'єкта.
Користуєтеся системою, своєчасно вносячи абонентську плату в будь-якому відділенні банку.

Сигналізація на дачу в Одесі – надійний захист заміської нерухомості

Заміські дачі і котеджі в наші непрості дні потребують постійної охорони, оскільки подібна нерухомість часто стає об’єктом небажаної уваги зловмисників. Користуючись тим, що за містом працює мало поліції, а найближчі пункти охорони правопорядку знаходяться далеко від дачних або котеджних селищ, злочинці грабують будинки. Власники нерухомості знають – залишати на зиму будь-які цінності на дачі не можна, до весни їх обов’язково винесуть з дому.

Рішенням даної проблеми є установка сигналізації на дачу в Одесі та оформлення договору на пультової охорону вашої заміської нерухомості. Таку послугу надає наше підприємство «Карабінер», що працює у сфері охоронної діяльності з 1996 року.

Ми співпрацюємо з найбільшими комерційними компаніями та виробничими об’єктами міста, а також обслуговуємо власників житлової нерухомості, гарантуючи всім клієнтам повну безпеку їх майна. Сигналізація на дачу в Одесі, замовлена в нашій фірмі, стане запорукою збереження вашого котеджу за містом. У нього ніхто не проникне, поки ви відсутні, і не винесе цінні речі.

Системи безпеки

Базовий комплект охоронної сигналізації для дачі включає в себе кілька датчиків, які будуть відсилати диспетчеру сигнали про відкриття дверей і знаходженні людини в будинку, зручний пульт управління системою охорони, сповіщувачі для відсилання сигналу про розбиття вікна в будинку або виникненні в ньому пожежі (задимлення). При бажанні ви можете замовити і більш продвинуті системи безпеки, які передбачають монтаж додаткового обладнання:

 • Систему відеоспостереження за дачею і територією навколо неї. Одна або кілька відеокамер будуть фіксувати події, що відбуваються на дачній ділянці під час вашої відсутності.
 • Периметрову сигналізуючу апаратуру. Вона встановлюється на паркан, який огороджує територію вашої дачної ділянки. Завдяки даному устаткуванню охорона дачі в Одесі стає ще більш ефективною, оскільки воно відсилає тривожний сигнал на пульт «Карабінера» вже в той момент, коли потенційний зловмисник перелазить через огорожу (або зламує замок на воротах, відкриває хвіртку).
 • Систему контролю доступу. Дана апаратура припускає встановлення домофону. Вам не потрібно буде підходити до хвіртки або воріт, щоб дізнатися, хто до вас прийшов, адже майданчик перед входом на ділянку знаходиться під постійним відеоспостереженням. Крім того, відпадає необхідність вручну відкривати ворота і хвіртку, за вас це зробить автоматика. Потрібно буде лише натиснути кнопку на спеціальному пульті (наприклад, на мобільному брелоку).

Пультова охорона дач в Одесі позбавить вас від безлічі проблем. Забудьте про занепокоєння з приводу своєї заміської нерухомості, залишайте її на будь-який термін – «Карабінер» несе відповідальність за її захист. У контракті на надання послуг ми обговорюємо окремо свою матеріальну відповідальність за майно, що перебуває на охоронюваному об’єкті. Більш надійного способу охорони дачі в Одесі ви не знайдете. У цьому переконалися сотні людей Одеської області, заміське майно яких захищають наші співробітники.

Підключити пультової охорону дач в Одесі дуже просто, де би ваша дача не знаходилася, в Затоці або на Сухому лимані. Ви звертаєтеся до фахівців «Карабінера» (можна по телефону), описуєте об’єкт, який плануєте поставити на охорону, дізнаєтеся приблизну вартість обладнання та послуг з його встановлення. Потім укладається угода на надання послуг і протягом декількох годин ми монтуємо весь охоронний комплекс. Живіть безпечно!