Тривожно-охоронна сигналізація
 • Середній час прибуття - 5 хвилин
 • Монтаж устаткування в день звернення за 3 години
 • 4 каналу передачі сигналу про тривогу
 • Сертифіковане надійне обладнання
 • Технічна підтримка 24/7
Подивитися відгуки
Узнай стоимость
охраны своего объекта

Базове устаткування для послуги

 1. Контрольна панель
 2. Клавіатура
 3. Датчик руху
 4. Датчик відкривання дверей
 5. Пожежний сповіщувач
 6. Пульт керування з кнопкою тривожної сигналізації
 7. Сповіщувач розбиття скла

Дополнительные опции

SMS розсилка
Для будь-яких об'єктів здійснюється розсилка SMS повідомлень про тривоги і постановки / зняття з охорони.
Контроль режиму охорони
Для комерційних об'єктів можливий котроль постановки - зняття з охорони за раніше обумовленим розкладом.
Пароль під примусом
Створюється спеціальний пароль для зняття з охорони , але при цьому на пульт надходить тривога .
Деталізація подій
Можливість зручно переглянути статистику часу і статистики різних подій
Консультант Міла

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(048) 777 27 37

Порядок роботи з карабінером

Ви телефонуєте нашому менеджеру і обговорюєте деталі об'єкту, що охороняється
Менеджер складає кошторис і озвучує вам вартість.
Ми готуємо договір на даний вид послуг.
Обговорюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульта.
По закінченні монтажних робіт наш фахівець інструктує вас, як працювати з системою.
Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об'єктом і господарями об'єкта.
Користуєтеся системою, своєчасно вносячи абонентську плату в будь-якому відділенні банку.

Тривожно-охоронна сигналізація в Одесі – оптимальний варіант захисту будь-якого об’єкта

Працююча цілодобово тривожно-охоронна сигналізація в Одесі – це ідеальний спосіб захисту будь-якого об’єкта, починаючи від житлового будинку або квартири і закінчуючи приміщеннями комерційних фірм і виробничих підприємств. Під охоронною сигналізацією розуміють набір спеціальних датчиків, сповіщувачів та індикаторів, які монтуються на якомусь об’єкті з метою запобігання проникненню на нього сторонніх осіб.

Охоронна сигналізація буває автономною або підключається до пульту охорони. У першому випадку при проникненні зловмисника на об’єкт, що знаходиться під сигналізацією, обладнання видає тривожні сигнали у вигляді гучного звуку (сирени) і яскравого світла. Якщо ж така апаратура підключається до диспетчерського охоронному пульту, при зломі будівлі (офісу, житлової квартири) вона відсилає сигнал диспетчеру, який направляє на адресу, що охороняється, наряд озброєних співробітників безпеки.

Як бачимо, пультова охорона офісів в Одесі (як і будь-яких інших об’єктів) має більше переваг, ніж установка простої автономної сигналізації. Оскільки вона не тільки гарантує збереження майна на території, що захищається, але і дозволяє групам швидкого реагування затримувати злочинців. Але навіть такі запобіжні заходи не забезпечують стовідсоткового захисту об’єкта. Підвищити ефективність його охорони можна за допомогою установки тривожно-охоронної сигналізації в Одесі.

У складі сигналізації, крім звичайного обладнання для подачі сигналу про проникнення сторонніх осіб, передбачається наявність спеціальної тривожної кнопки. З її допомогою ви можете викликати співробітників безпеки в екстрених ситуаціях (наприклад, коли бачите, що на охоронюваний об’єкт «ломляться» правопорушники). Тривожна сигналізація оптимальна для ситуацій, коли у квартирі або на території підприємства постійно знаходяться люди, але це не зупиняє зловмисників, які вирішили напасти на об’єкт.

Максимальний рівень безпеки

Поєднання тривожної кнопки і стандартної охоронної сигналізації забезпечує максимальний рівень безпеки будь-якого об’єкта, а також громадян, які на ньому знаходяться (працюють, живуть). Саме тривожно-охоронну апаратуру служба охорони «Карабінер» радить встановлювати власникам бізнесу на їхніх підприємствах, в офісах, на складах, призначених для зберігання матеріальних цінностей. Чи не буде вона зайвою і для просто забезпечених людей, які турбуються про своє майно і не хочуть стати жертвою бандитського нападу у власному житлі.

Якщо ви замовляєте пультової охорону офісів в Одесі в нашій компанії (або охорону приватного житла), ми встановлюємо у приміщеннях, що захищаються, потрібну кількість датчиків. Їх завдання – сигналізувати на пульт охорони про те, що сталося відкривання дверей або вікна. Коли на об’єкт заходите ви, потрібно повідомити (по телефону) про це диспетчеру, щоб він зрозумів – незаконного проникнення немає. А от якщо в приміщення «рветься» чужа людина, диспетчер не отримує від нього підтвердження законності перебування на об’єкті, і оперативно висилає співробітників на охоронюваний адресу.

«Карабінер» стане ефективним захисником вашого майна. Досить замовити у нас установку комплекту тривожно-охоронної сигналізації. Її монтаж ми виконаємо протягом доби після укладення контракту з вами. Насолоджуйтесь безпечним життям!