Тривожна сигналізація
  • Середній час прибуття - 5 хвилин
  • Монтаж устаткування в день звернення за 3 години
  • 4 каналу передачі сигналу про тривогу
  • Сертифіковане надійне обладнання
  • Технічна підтримка 24/7
Подивитися відгуки
Узнай стоимость
охраны своего объекта

Базове устаткування для послуги

  1. Контрольна панель
  2. Пульт керування з кнопкою тривожної сигналізації

Дополнительные опции

SMS розсилка
Для будь-яких об'єктів здійснюється розсилка SMS повідомлень про тривоги і постановки / зняття з охорони.
Контроль режиму охорони
Для комерційних об'єктів можливий котроль постановки - зняття з охорони за раніше обумовленим розкладом.
Пароль під примусом
Створюється спеціальний пароль для зняття з охорони , але при цьому на пульт надходить тривога .
Деталізація подій
Можливість зручно переглянути статистику часу і статистики різних подій
Консультант Яна

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(067) 400 07 06

(048) 777 27 37

Порядок роботи з карабінером

Ви телефонуєте нашому менеджеру і обговорюєте деталі об'єкту, що охороняється
Менеджер складає кошторис і озвучує вам вартість.
Ми готуємо договір на даний вид послуг.
Обговорюється дата і час монтажу обладнання та підключення до пульта.
По закінченні монтажних робіт наш фахівець інструктує вас, як працювати з системою.
Після чого приїжджає наша Група Швидкого Реагування для ознайомлення з об'єктом і господарями об'єкта.
Користуєтеся системою, своєчасно вносячи абонентську плату в будь-якому відділенні банку.

Тривожна сигналізація в Одесі – захистіть себе від злочинців!

Так звана “тривожна” кнопка (кнопка тривожного виклику в Одесі) являє собою дуже ефективний засіб, що забезпечує особисту безпеку людини та її майна. При натисканні на неї сигнал тривоги відправляється на пульт охорони, і диспетчер висилає на допомогу групу оперативного реагування. Співробітники групи оснащені засобами самооборони і службовою зброєю, що дозволяє їм усунути надзвичайну ситуацію (захистити клієнта або об’єкт, що знаходиться під охороною).

Будьте впевнені у своїй безпеці!

Раніше тривожна сигналізація в Одесі встановлювалася в основному на торговельних підприємствах і складських приміщеннях. Зараз монтаж тривожної кнопки в рамках комплексної системи захисту житлових об’єктів замовляють і прості громадяни, що піклуються про збереження свого майна і про свою особисту безпеку.

Описувана кнопка, як правило, ставиться в непомітному для сторонньої людини місці. Про те, де вона розташована, знає тільки замовник охоронної послуги (члени його сім’ї, співробітники магазину або складу, де встановлюється тривожна сигналізація). У супермаркетах такі кнопки монтують під прилавками, біля кас, із зворотного боку вітрин.

При виникненні небезпеки людина натискає кнопку тривожного виклику в Одесі і чекає навчених і озброєних співробітників служби охорони, які швидко прибувають на місце надзвичайної події. Наприклад, наша компанія «Карабінер» гарантує прибуття групи швидкого реагування на об’єкт, що охороняється, протягом максимум п’яти хвилин.

Крім описаної стаціонарної тривожної кнопки, яку ставлять у чітко визначеному місці, існує і мобільна її версія. Як правило, кнопку подачі сигналу про допомогу монтують в звичайний на вигляд брелок. При виникненні небезпеки вам достатньо натиснути на нього і чекати прибуття співробітників «карабінерів», які зможуть вирішити будь-які проблеми.

Дуже часто тривожну сигналізацію в Одесі замовляють у нас представники бізнесу. Вони не можуть нехтувати своєю особистою безпекою, а також безпекою своїх фірм і співробітників, що працюють в офісах. У якій би сфері бізнесу ви не працювали, тривожна кнопка стане надійним помічником, який оберігає вас і вашу справу від злочинних намірів зловмисників.

Кнопка тривожного виклику також рекомендована до установки в різних громадських установах, освітніх закладах, банках і представництвах організацій, що видають кредити населенню. Незамінна вона і в медичних установах, співробітники яких часто стикаються з проявами агресії з боку неадекватних (знаходяться під дією наркотиків, спиртного, в психічно збудженому стані) відвідувачів і пацієнтів.

У наші дні нерозумно не скористатися всіма охоронними можливостями, які надаються тривожною сигналізацією. Це стосується і звичайних людей, які, на жаль, не можуть почувати себе в цілковитій безпеці навіть у власній оселі. Уявіть, що до вас у будинок ломиться невідома особа з явно злочинними намірами. Ви викличете поліцію, але не факт, що наряд приїде до того моменту, як злочинець зможе проникнути у ваше житло і накоїти чимало лиха.

Подібних проблем ніколи не виникає у громадян, що підключили тривожну сигналізацію в службі безпеки «Карабінер». Ми завжди готові прийти до вас на допомогу, як тільки з охоронюваного об’єкта надійде тривожний виклик. Співпрацюйте з професіоналами, які беруть всі турботи з охорони вас і вашого майна в свої руки!