Охорона бізнесу

Охорона підприємств в Одесі – ваш бізнес знаходиться під надійним захистом!

Будь-який сучасний бізнес потребує професійного та ефективного захисту своїх інтересів. Щодня здійснюються нові відкриття, освоюється випуск інноваційної продукції, великі і малі фірми проводять власні розробки, освоюють передові технології. Все це дозволяє підприємцям отримувати максимальний прибуток від своїх бізнес-проектів. І тут важливою складовою стабільної роботи сучасної компанії стає якісна охорона підприємств в Одесі.

У свій бізнес сучасні підприємці вкладають величезні гроші. Вони закуповують найновіше обладнання, щоб випускати по-справжньому якісний і потрібний на ринку товарів і послуг продукт. Зрозуміло, що завжди знаходяться конкуренти, яким простіше вкрасти нову ідею (наприклад, ефективну виробничу технологію), ніж вкладати чималі кошти в її розробку.

Подібні явища зараз називають промисловим шпигунством. Уберегтися від нього дозволяє охорона бізнесу в Одесі. Якщо ви хочете радіти успіхам свого підприємства, а не підраховувати збитки, звертайтеся в «Карабінер» – відому одеську компанію, що надає послуги із забезпечення безпеки будь-яких комерційних і виробничих об’єктів.

Завдання наших співробітників

Зазвичай в рамках комплексної програми з охорони підприємств Одеси наші співробітники виконують наступні завдання:

  • Контроль доступу на об’єкт. Промислові та комерційні об’єкти в наші дні можуть займати великі площі, на яких розташовуються основні цехи підприємства, його адміністративні та підсобні будівлі. Важливо забезпечити оптимальні умови для роботи співробітників компанії, виключивши найменший ризик того, що на охоронювану територію можуть потрапити сторонні особи. Виконати цю задачу дозволяє пультова охорона бізнесу в Одесі – під сигналізацію ставиться весь периметр підприємства, а також його ділянки, де зберігаються матеріальні цінності. Обов’язковою вважається і фізична охорона об’єкта добре підготовленими фахівцями.
  • Контроль нормального функціонування систем безпеки та протипожежної сигналізації. Все обладнання повинно працювати «як годинник», інакше толку від пультової охорони буде небагато.
  • Патрулювання (при необхідності цілодобове) території, що охороняється, з метою виявлення сторонніх осіб і транспорту. Для цих цілей можуть залучатися співробітники служби безпеки з навченими собаками.
  • Попередження крадіжок інтелектуальної власності та матеріальних цінностей з об’єкту. Розкрадання часто здійснюють самі працівники підприємства. Завдання охорони полягає в тому, щоб розкрити (а ще краще попередити) подібні явища. У зв’язку з цим фахівці «Карабінера» можуть за бажанням замовника брати участь у перевірці біографії кандидатів на робочі місця та посади на підприємстві. Це практично повністю виключає ймовірність прийому на роботу неблагонадійних осіб.
  • Контроль над роботою персоналу компанії, забезпечення виконання її співробітниками своїх обов’язків і підтримання трудової дисципліни. Людина, яка знає, що його праця контролюється, завжди прагне працювати максимально чесно і продуктивно.

Спектр обов’язків спеціалістів «Карабінера», які займаються охороною підприємств в Одесі, може бути істотно розширений, що залежить від специфіки об’єкту, що охороняється. Ми гарантуємо вам якісний захист вашого бізнесу. Звертайтеся до нас і нехай ваша справа завжди процвітає!