Запобігли крадіжці в ресторані
05.05.2023
Вчора нам вдалося запобігти крадіжці в одному з ресторанів в центрі міста. Обставини воєнного часу змусили господарів на деякий час зробити перерву із веденням бізнесу, проте приміщення вони лишили повністю обладнаним.
Близько третьої години ночі на Пульт надійшов сигнал про рух на кухні, а там устаткування на сотні тисяч гривень. За три хвилини ГШР була на місці. Хлопці виявили розбите вікно із тильної сторони будівлі - так злодії і пробралися всередину. Але наші злякали любителів легкої наживи, бо сторонніх всередині не виявили. Хоча біля розбитого вікна були сліди від брудного взуття, отже грабіжники таки зайшли всередину. Разом з відповідальною особою ретельно перевірили все, майно не зникло, крім вікна все ціле й неушкоджене.
Поделитесь новостью:



