Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Забезпечуємо аккумуляторами наших клієнтів

Усі вихідні наші технічні спеціалісти працбвали не покладаючи рук. Бо в пʼятницю отримали партію аккумуляторів і хотіли якомога скоріше допомогти нашим клієнтам. Частина них вже підтримує роботу систем на обʼєктах.

Шукаємо найбільш якісні моделі АКБ з представлених на ринку. Важливим критерієм вибору є доступність, бо в нас спільна мета - забезпечити безперебійну охорону вашого обʼєкта. Націнку ніяку не робимо, за що взяли за те й віддаємо. В залежності від потужності, вартість коливається від 1020 грн до 2060 грн.

Про технічні характеристики вам розкажуть наші спеціалісти, але маємо зазначити важливий нюанс: раніше ми розраховували, що такий пристрій працюватиме 2-3 роки, зараз термін експлуатації, звичайно, буде меншим. В середньому вони мають 300-400 циклів заряду, тож якщо електроенергію відключатимуть тричі на день, реально вони можуть пропрацювати близько 4 місяців.

Наразі вдалося отримати партію, якої за попередніми підрахунками має вистачити на місяць, наступну очікуємо в другій половині січня. Тож не зволікайте, залишайте заявку і один з наших технічних спеціалістів приїде й встановить резервне джерело живлення.

Поделитесь новостью:
Предыдущая новость Следующая новость