Спрацювання системи на Селищі Котовського
В п’ятницю о 10 годині ранку на Пульт надійшла тривога з квартири в районі Селища Котовського. Всі датчики спрацьовували по черзі наче хтось всередині влаштував ранкову пробіжку. ГШР прибули за 3 хвилини та виявили відкриті вхідні двері. Оператор Пульта звʼязалась із власником, він попросив разом із сусідкою оглянути приміщення, так і вчинили. Лиш переступивщи поріг, почули копошіння, один з бійців рушив туди, інший боронив вихід. На балконі Сергія зустрів кіт тієї самої сусідки, з якою хлопці оглядали приміщення. Вусатий-полосатий захоплено жував здоровенний фікус.
Виявилось, що син власника, поспішаючи на перший урок, за звичкою, бахнув дверима і побіг. А батьки того дня поїхали раніше. Так і лишилися двері незамкненими. З пухнастого усі звинувачення зняли, ще й подяку оголосили за попередження реального проникнення.



