Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг
Наш телеграм

Посилено працюємо в складних умовах

Три генератори та система безперебійного живлення забезпечує роботу нашого офісу, тож абонентський відділ, бухгалтерія, менеджери та оператори Пульта продовжують виконувати свої обовʼязки.

Екіпажі ГШР наразі здійснюють в 5 разів більше виїздів на обʼєкти. Для того, щоб впевнитися, що ваше майно в безпеці і жоден крадій не скористався ситуацією в злочинних цілях. Продовжуємо патрулювати всі райони міста цілодобово.

Ми збільшили кількість технічних спеціалістів, що цілодобово надають допомогу, до 20 осіб. Знеструмлення, стрибки електроенергії, викликають збої в роботі обладнання, тож ми допомагаємо кожному абоненту полагодити несправності.

Стикаємося зі складнощами отримання сигналів, бо не можемо впливати на роботу мобільних операторів. Якщо вежа знеструмлена, стабільності звʼязку не має.

Також є проблема живлення систем – робимо заміни акумуляторів всім, хто лишив заявку. Проте без оновлення заряду, це розв'яже проблему ненадовго. Просимо власників хоча б раз на добу підʼєднувати акумулятор до джерела живлення.

Не здаємося, працюємо більше, наближаємо перемогу разом, бо нас не зламати 💪🏻

Поделитесь новостью:
Предыдущая новость Следующая новость