Кого вибрати для охорони об’єкта: сторожа або ЧОП?
22.05.2020

Охорона об'єкта сторожем
Як правило, сторож або вахтер на невеликому підприємстві, належить до штатного персоналу. Для того щоб бути сторожем не потрібно мати особливої підготовки або кваліфікації, тому найняла такого співробітника на роботу компанія, має повне право визначити в якості заробітної плати мінімальну ставку. Однак навіть невелика зарплата не вбереже підприємство від сплати податків, страхових внесків та іншої паперової і фінансової тяганини.Крім цього, навіть невеликої компанії навряд чи вдасться знайти співробітника, який погодитися працювати без вихідних, тому в штат потрібно оформити кілька сторожів для позмінної роботи. Що вже говорити, якщо компанія володіє не тільки невеликим офісом або магазином, але також складськими приміщеннями або іншими об'єктами, що потребують охорони.В обов'язки сторожа або вахтера, враховуючи класифікацію даних працівників, входить наступне:- Знаходження на території об'єкта в зазначений час.
- Здійснення контролю за територією об'єкта.
- Повідомлення керівництва і силових структур про виникнення протиправних дій на об'єкті або інших позаштатних ситуацій.
- Вживання заходів з безпеки (дзвінок в поліцію, пожежну службу або іншу організацію). Як правило, охоронець або вахтер позбавлений необхідних інструментів, підготовки і повноважень для прийняття будь-яких інших заходів.
Охорона об'єкта силами ліцензованого агентства безпеки
Приймаючи рішення про співпрацю з ЧОП, кожен власник бізнесу може розраховувати на кваліфіковану охорону об'єкта будь-якої складності.Для максимально ефективної роботи задіюються сертифіковані фахівці мають необхідну підготовку і кваліфікацію. Також комплексна охорона передбачає використання новітніх технологічних засобів, що займають значне місце в організації максимально ефективної охорони на підприємствах.Фахівці охорони, є співробітниками ЧОП, виконують на порядок більше завдань, ніж штатний сторож компанії. Охоронцями ЧОП можуть виконуватися такі дії:- Розробка та впровадження ефективної системи охорони;
- виявлення потенційно проблемних місць в системі охорони та рекомендації по їх посиленню;
- забезпечення пропускного режиму на підприємстві;
- забезпечення контролю за порядком на об'єкті, а також контролю за рухом автотранспортних засобів (в'їзд-виїзд з території об'єкта);
- здійснення патрулювання території;
- впровадження превентивних антитерористичних заходів;
- забезпечення безпеки співробітників компанії;
- превентивні заходи щодо розкрадання матеріальних цінностей;
- оперативне реагування на нештатні ситуації;
- затримання порушників;
- взаємодія зі службами екстреної допомоги.
Поделитесь новостью: