Замовити зворотній дзвінок

Зв'яжіться з нами

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Залиште заявку і ми передзвонимо

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Зворотний дзвінок
Написати нам
Мобільний додаток
Калькулятор послуг

Що це за поняття?

Ривковая крадіжка – це проникнення на об’єкт з метою швидко схопити цінності і сховатися. Така крадіжка триває всього пару хвилин.

Якщо двері дерев’яні або пластикова, замки прості, а на вікнах немає ґрат, злодій за кілька секунд проникає в приміщення. Там він вистачає найцінніші речі які трапляються йому на очі і тікає з наживою.

Як себе убезпечити?

Недостатньо буде тільки змінити замки в дверях або поставити металеві решітки на вікна. Заходи, спрямовані на безпеку житла, робіть комплексні.

Щоб посилити охорону свого житла почати потрібно з двері. Вона повинна бути металева і товщина внутрішнього металевого листа не менше 3-4 мм, інакше розкрити її буде так само легко, як консервну банку. Замків в двері повинно бути 2, різних конструкцій і двосторонні. Надійні замки – це ригельні і циліндричні.

На вікна першого і другого поверхів встановлюйте решітки або ролети. Головне, щоб останні були металізовані. Пластикові ролети злочинця не затримають.

Рекомендуємо поставити сейф в квартирі, для зберігання цінних речей. Встановлювати його краще приховано і в якихось шафках.

Добре, коли в під’їзді будинку або в квартирі ведеться відеоспостереження. Одне тільки наявність камери може відлякати злочинця.

Для запобігання проникнення в квартиру зловмисників найвірнішим способом буде – поставити охоронну сигналізацію.

Поставте будинок під охорону зараз! І Ваше майно буде в безпеці.

Поделитесь новостью:
Предыдущая новость Следующая новость