Затока

Охорона в Затоці: охорона магазинів, готелів, баз відпочинку

Затока – одна з найбільш молодих курортних зон, куди з’їжджаються тисячі відпочивальників. Незважаючи на таку популярність, інфраструктура в селищі розвинена дуже слабо. Тут замість великих торгових центрів можна зустріти тільки магазини та ринки, а замість розважальних комплексів і ресторанів – затишні кафетерії і запальні дискотеки в приміщеннях і на відкритому просторі.

zatoka

Охорона магазинів в Затоці здійснюється провідною охоронною компанією «Карабінер». З відкриттям нових барів, кав’ярень і торговельних приміщень виникає необхідність у додатковому забезпеченні кожного об’єкта. Охорона ринків та нічних клубів в Затоці особливо актуальні, адже від забезпечення безпеки залежить їх подальша прибутковість.

Чорноморський центр відпочинку і туризму Затока приваблює туристів і відпочиваючих з дітьми завдяки своєму вигідному розташуванню (60 км від обласного центру), наявності широкого асортименту готельних апартаментів і комфортабельних номерів в приватному секторі. Компанія «Карабінер» співпрацює з провідними готелями курорту, завдяки чому охорона готелів в Затоці завжди відповідає найвищим стандартам.

Курортний сезон в обителі чорноморської гостинності триває з травня до кінця оксамитового сезону. Тепле море, широка пляжна смуга та зручне транспортне сполучення поряд з діючими елементами інфраструктури є пріоритетними критеріями вибору зони для відпочинку.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших менеджерів:

 

Консультант Алена

Олена

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 400 07 06
(048) 777 27 37

Консультант Людмила Савчук

Міла

Фахівець по роботі з клієнтами

(067) 556 27 35
(048) 777 27 37